Bugün 27 Mayıs 2017 - Cumartesi
Spor Haberleri
Seri İlanlar
İhale İlanları
Foto Galeri
Video Galeri
"Baskil'i parlayan yıldız yapacağız"
Emekli polis memuru Sami Orhan, 2014 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde AK Parti’den Baskil Belediye Başkan aday adayı olduğunu bildirdi.
09 Ekim 2013 19:35

 Emekli polis memuru Sami Orhan, 2014 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde AK Parti’den Baskil Belediye Başkan aday adayı olduğunu bildirdi.

Orhan, yaptığı açıklamada,  5 bin nüfuslu Baskil ilçesinde sorunlara çözüm üreten bir yönetici olarak ilçe halkına daha iyi hizmet vermek için AK Parti’den Baskil Belediye Başkan aday adayı olduğunu söyledi.

Belediye başkanı seçilmesi halinde ‘halka hizmet Hakk’a hizmet’ düsturu ile Baskil’e yakışan en doğru ve en iyi hizmetleri üreterek hayatın önündeki tüm engelleri kaldıracaklarını belirten Orhan, “Halkımıza hizmetkarlık görevimde küçümsenen Baskil, inşallah Elazığ’ın parlayan yıldızı olacak.” dedi.

İlçede gerçekleştirecekleri bazı projelerden de bahseden Orhan, şöyle konuştu: “ İlçemizde kentsel dönüşüm çalışmalarına süratle başlanarak projelerimizi uygulayacağız. İlçemizde konut sorununu çözeceğiz, alt yapı ve yolları modern yaşanabilir hale getireceğim. Memleketim Baskil’de en önemli sorunların başında işsizlik geliyor. Gençlerimize iş imkanı bulma konusunda gerekli çalışmaları yaparak gerekli ortamı ve istihdamı sağlayacağım. Bu güne kadar talip olduğum her işi başardım ve başaramayacağım hiçbir işe de talip olmadım. Birçok projem var. Hesap soran değil, hesap veren adil ve şeffaf bir yönetim anlayışımız olacak. İlçemizin problemlerinin kısa sürede nasıl çözüme kavuşturulduğunu göstermek için, Örnek alan değil, örnek alınan bir BASKİL için, adayım. Gelecek seçimler için değil; gelecek nesiller için çalışacağız. İşte bu düşünce ve hayallerinizi birlikte gerçekleştirmeye sizleri davet ediyorum. Sizlerin sevgisini, hoşnutluğunu, duasını kazanmak ve gurur kaynağınız olmak için, Ak Parti Baskil Belediye Başkanlığı için huzurunuzdayım. Çalmadığımız kapı, elini sıkmadığımız, halini ve hatırını sormadığımız, derdini dinlemediğimiz insan bırakmayacağız. Bugün tutuyorsam yarında tutacağım. İnşallah, birlik ve beraberlik içinde inançla, azimle ve kararlılıkla çalışacağız. Teşkilatın içinden, teşkilat terbiyesiyle büyüyerek bu günlere geldim. İçinizden biriyim, ben sizim, siz bensiniz, hepimiz biriz, biz birbirimizin kıymetini biliriz. Allah birliğimizi ve dirliğimizi daim eylesin. İçiniz rahat olsun, değişim, gelişim ve umudun temsilcisi olarak, birlikte başaracağız. Baskil’de yapacak daha çok işimiz olduğunu biliyoruz. Gelin hep beraber, Baskil’i uçuralım, olması gereken ve hak ettiği yere birlikte taşıyalım. Baskil’in tüm zenginliklerini ve güzelliklerini tam anlamıyla ortaya çıkaralım. Hep birlikte Baskil’i örnek bir kent yapalım. Çünkü biz Baskilliyiz, Baskil’i seviyoruz ve Baskil’i hak ettiği yere getirmeye mecburuz. Sevgili hemşehrilerim, Siyaset başlı başına bir sorumluluk ve fedakârlıktır, birlikten kuvvet doğar. Baskil’i yakışır hale getirmek, Baskillinin yaşam kalitesini artırmak ve hizmet getirmek için bu yola baş koyduk ve geri dönmeyi ve vazgeçmeyi düşünmedim. Temel olarak ilkem vatandaşın memnuniyetidir. Vatandaşlarımızla, kamu kurum ve kuruluşlarının değerli temsilcileriyle, meclis üyelerimizle, personelimizle, muhtarlarımızla, sivil toplum örgütlerimizle Baskil’i, Elazığ’ın ön bahçesi haline getirmenin gayreti içerisinde olacağız. Halkımıza hizmetkarlık görevimde küçümsenen Baskil, inşallah Elazığ’ın parlayan yıldızı olacak.”

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Yorumu Doğrula

Yorumlar
# ali
hayrlı olsun
10 Ekim 2013 14:00
# serkan can
önce baskillinin alın terinden ceplerini dolduran malatyaya inat baskilin kaysısını bir dünya markası yapın.
10 Ekim 2013 12:00
# Özkan ALTINIŞIK
İnsallah Baskili olması gereken yere getirirsiniz.Çünki güzel güzide ilçemize şimdiye kadar büyük projelerle gelinmedi.Bu seçimlerde insallah başarılı projeler getirilir.
10 Ekim 2013 10:25
Günışığı Android Uygulaması
ELAZIGELAZIG
Ulu Cami’nin eğriliği tescillendi
5315 kez görüntülendi
Elazığ'da bisiklet yarışı
22725 kez görüntülendi
Sivasspor Maçı
49526 kez görüntülendi
Fenerbahçe Maçı
61498 kez görüntülendi
Sıra
Takım
O
G
M
P
1
YENİ MALATYASPOR
33
18
8
61
2
SİVASSPOR
33
16
6
59
3
ESKİŞEHİRSPOR
33
16
6
56
4
GİRESUNSPOR
33
15
10
53
5
GÖZTEPE A.Ş
33
15
11
52
6
BOLUSPOR
33
15
12
51
7
ALTINORDU
33
13
9
50
8
ÜMRANİYESPOR
33
12
9
48
9
ELAZIĞSPOR
33
12
10
41
10
BALIKESİRSPOR
33
9
12
39
Günışığı Gazetesi - Yeni Medya Gazetecilik Basın Yayın Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2013