Bugün 24 Şubat 2018 - Cumartesi
Spor Haberleri
Seri İlanlar
İhale İlanları
Foto Galeri
Video Galeri
“Birlikte başaracağız ve kazanacağız”
“Birlikte başaracağız ve kazanacağız”
Tıbbi Laboratuvar Teknisyeni Ergin Onat, 2014 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde AK Parti’den Maden belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı.
31 Ekim 2013 17:24

Tıbbi Laboratuvar Teknisyeni Ergin Onat, 014 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde AK Parti’den Maden belediye başkan aday adayı olduğunu açıkladı.

Onat, yaptığı açıklamada, ‘Halka hizmet Hakka hizmet’ düsturu ile hareket ederek, Maden’e ve ilçe halkına daha iyi hizmet verebilmek ve hayatın önündeki tüm engelleri ortadan kaldırmak amacıyla Maden belediye yönetimine talip olduğunu söyledi.

Belediye başkanı olması halinde, Maden belediyesini ekip ruhu içerisinde, ilçe halkıyla birlikte yöneteceklerini vurgulayan Onat, şöyle konuştu: “Demokratik bir yerel yönetim hiçbir ayrım yapmadan kentte yaşayan insanların tamamına eşit hizmet vermek ve halkın tüm ihtiyaçlarını karşılamak için çalışır. Ak Parti iktidarda bulunduğu kentlerde gerçek belediyeciliğin ne olduğunu tüm Türkiye'ye göstermiş ve öğretmiştir. Maalesef Maden'imiz bu tecrübelerden istifade edememiştir.

Sevgili kardeşlerim, Maden'e aidiyet hissediyor, vefa borcumun olduğunu düşünüyorum. Maden'in sorunlarını ve çözüm yollarını en iyi bilenlerdenim. Maden için eğitim, kültür, sağlık, sosyal, ticari, ekonomi ve teknik alanlarda önemli projelere sahibim, bilgili tecrübeli dürüst başarılı ve çalışkan ekibim var.

Sevgili kardeşlerim Maden'e Maden halkına daha iyi hizmet verebilmek için adayınız oldum. Allah nasip eder seçilirsem Halka hizmet Hakka hizmet  düsturu ile hareket edeceğim. Bilgi ve tecrübelerim, hizmet aşkım ve çalışma ahlakımla bunu başaracağım. Yaşadığımız bu güzel ilçemizi ekip ruhu ile mahalle meclisleriyle hep birlikte yöneteceğiz. Doğru ve en iyi hizmetler üreterek hayatın önündeki tüm engelleri ortadan kaldıracağız. Madeni sokak sokak bilen bir kardeşiniz olarak öncelikle işsizlik problemine çözümler arayacağız, Maden de fakir aç ve açıkta insan kalmayıncaya kadar çalışacağız. Kimsesiz çocuklar, yaşlılar ve kadınlarımızın en emin sığınağı olacağız. Halkımızın her türlü ihtiyacını karşılayacağız. Gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için çalışacağız.

Sevgili kardeşlerim, Ak Parti Maden Belediye Başkanlığı için huzurunuzdayım. Çalmadığımız kapı, elini sıkmadığımız, halini ve hatırını sormadığımız, derdini dinlemediğimiz insan bırakmayacağız. İnşallah birlik ve beraberlik içinde inançla azimle ve kararlılıkla çalışarak %100 zafere ulaşacağız. İçinizden biriyim ben sizim siz bensiniz. Hepimiz biriz, biz birbirimizin kıymetini biliriz, Allah birliğimiz ve dirliğimizi daim eylesin, içiniz rahat olsun, değişim gelişim ve umudun temsilcisi olarak birlikte başaracağız ve %100 kazanacağız.

Sözlerimi bitirirken hepinizi sevgi ve hürmetlerimle ayrı ayrı selamlıyorum, Allah yar ve yardımcınız olsun. Gelecek günlerimiz ak ve aydınlık olsun. Hepinizi Allaha emanet ediyorum, sağ olun var olun.

Ve şunu asla aklınızdan çıkarmayın birlikte başaracağız ve %100 kazanacağız.”

Ergin Onat kimdir?

1964 Yılında Madenin Kayalar Köyünde doğdu. İlk, Orta ve Lise Eğitimimi Maden de bitirdi. Cumhuriyet Üniversitesi Tıbbı laboratuar bölümü ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldu. 1988-1994 yılları arasında Maden S.S.K Hastanesinde görev yaptı. Maden Hastanesi kapandıktan sonra Diyarbakır'a tayin oldu. Halen Diyarbakır Eğitim Araştırma Hastanesinde görev yapıyor.

 

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Yorumu Doğrula

Yorumlar
Günışığı Android Uygulaması
ELAZIGELAZIG
Ulu Cami’nin eğriliği tescillendi
10327 kez görüntülendi
Elazığ'da bisiklet yarışı
31477 kez görüntülendi
Sivasspor Maçı
58196 kez görüntülendi
Fenerbahçe Maçı
70045 kez görüntülendi
Sıra
Takım
O
G
M
P
1
ÜMRANİYESPOR
19
11
3
38
2
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş
19
11
3
38
3
MKE ANKARAGÜCÜ
19
10
4
35
4
GİRESUNSPOR
19
8
4
31
5
BALIKESİRSPOR BALTOK
19
9
5
29
6
İSTANBULSPOR A.Ş
19
8
6
29
7
BOLUSPOR
19
8
8
27
8
ADANASPOR
19
7
6
27
9
GAZİŞEHİR G.ANTEP
19
6
5
26
10
ALTINORDU
19
7
7
26
Günışığı Gazetesi - Yeni Medya Gazetecilik Basın Yayın Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2018