Bugün 20 Mart 2018 - Salı
Spor Haberleri
Seri İlanlar
İhale İlanları
Foto Galeri
Video Galeri
Davutoğlu'ndan ümitli misiniz?
Davutoğlu'ndan ümitli misiniz?
Yeni Başbakan Ahmet Davutoğlu hakkında ne düşünüyorsunuz?
27 Ağustos 2014 14:56
 Günışığı Gazetesi sokak röportajlarıyla Elazığ halkının görüş ve önerilerine yer veriyor...
 
Elazığlı vatandaşlar yeni Başbakan Ahmet Davutoğlu hakkında ne düşünüyor
 
ŞÜKRÜ DEMİR
Ahmet Davutoğlu hakkında hiçbir şey düşünmem. Çünkü, bunlardan Türkiye’ye bir fayda gelmez: televizyonları açarız 5-6 ay paralel yapı, balyoz davası, bilmem ne davası… Yani bunlar vatandaşı böyle uyuturlar: memurun, emeklinin halinden kimse anlamaz. Buradaki 4 milletvekilinden de hiçbir şey beklemeyiz. Hiçbir tanesi demez ki emeklinin hali ne durumda. İşte bunların durumu budur. Bir önceki Sayın başbakandan bir şey beklemedik ki sayın Davutoğlu’ndan bir şey bekleyelim. Bunlardan ümidimi ben vatandaş olarak kesmişim.
 
KADİR KARADOĞAN
Ahmet Davutoğlu memleketimize inşallah hayırlı olur. İnşallah güzel şeyler yapar. İnanıyoruz ki Türkiye’ye güzel şeyler yapmayı planlıyor. Tayyip Erdoğan’ı aratmayacak.
 
MİKAİL KINIK
Başbakanımız sayın Davutoğlu gerçekten çok başarılı bir dışişleri bakanlığı yaptı. Dolayısıyla yeni görevinde kendilerine başarılar diliyoruz. Vatana millete hayırlı olsun: bizler koalisyon dönemlerini gördük. Koalisyon dönemlerinde ne gibi sıkıntılar yaşadık bizim kuşak hepimiz biliyoruz. Dolayısıyla koalisyonsuz bir hükümetin özellikle de yeni başbakanımıza başarılı olmasını diliyoruz.
 
MUSTAFA SEÇKİN
Davutoğlu, Cumhurbaşkanlığı yaptığı dönemde Dışişleri bakanlığına getirildiği zaman geleceğin başbakanı deniliyordu. Gerçekten büyük bir devlet adamı. Kendisiyle gurur duyuyoruz. Ülkemiz için, devletimiz için hayırlı uğurlu olsun.
 
AHMET POLAT
Bence sayın Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan sonra en başarılı siyasetçi olduğunu düşünüyorum. Bence Türkiye’yi daha ileri götürecek kapasitededir. Parti içerisinde inşallah Davutoğlu başarılı olur. İyi ki de o oldu.
 
FERİT EROĞLU
Vatana millete hayırlı uğurlu olsun. İnşallah iyi şeyler yapar. Deneyimli, tecrübeli bir insan. Engellenmezse iyi şeyler yapar.
 
AHMET DEMİR
Yeni başbakanımız ülkemize, İslam alimine hayırlı uğurlu olsun. Yeni başbakanımız çalışkan. İnşallah dediklerini yapar. Memlekete iyi hizmetler yapacağına inanıyoruz. Bunun semeresini seçimlerde gördük. Büyük bir başarıyla, büyük bir azimle aldı. İnşallah iyi olur. Davutoğlu iyi bir bürokrattı. Seçimlerden dolayı daha başarılı oldu. İnşallah memleketimiz için hayırlı olur.
 
FERİZE YAKUPOĞLU
Çok şükür, Allah’a hamd ediyorum. Dileklerimiz yerine geldi. Çok başarılı bir insan. Her yönüyle. Gördüğümüz kadarıyla. Yurdumuzu, vatanımızı çok güzel temsil ediyor dış ülkelere karşı. O’ndan beklentilerimiz var.
 
ALADDİN ÇALI
Kendisini takdir ediyoruz. Beğeniyoruz. İnşallah Tayyip Erdoğan gibi iyi bir başbakan olacağına inanıyorum. Vatanımıza, milletimize hayırlı uğurlu olsun.
 
MEHMET DİLLİ
Memlekete hayırlı hizmetler yapacağını ümid ediyoruz. Yeni taze bir kana ihtiyaç vardı. Recep Tayyip Erdoğan’ın yapacağı hizmetlerin devamını bekliyoruz. Memlekete hayırlı hizmet yapacağını ümid ediyoruz.
 
SİNAN DEMİR
Dışişleri Bakanlığı döneminde iyi şeyler yaptı. Aynı başarıyı devam ettireceğini düşünüyorum. İyi bir seçim oldu.
 
KAZIM SPOR
Başbakan Davutoğlu hakkında iyi şeyler düşünüyoruz. Tabi Tayyip Erdoğan gibi olmasa da Davutoğlu’nun da çok başarılı olacağına inanıyoruz. Davutoğlu’nun başarılı olabilmesi için önümüzdeki seçimlerde Tayyip Erdoğan’ın yakaladığı oy potansiyelini yakalarsa çok güzel olacak ve Davutoğlu daha başarılı olur.
 
VEHBİ KARATAŞ
Öncelikle hayırlı ve uğurlu olsun. Başbakan Davutoğlu çok temiz ve dürüst bir insandır: İnşallah Tayyip Erdoğan’ı aratmaz. İnşallah Elazığ’a da büyük yardımı olur. Elazığ’da da bir bakan inşallah çıkaracağız.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Yorumu Doğrula

Yorumlar
Günışığı Android Uygulaması
ELAZIGELAZIG
Ulu Cami’nin eğriliği tescillendi
10775 kez görüntülendi
Elazığ'da bisiklet yarışı
32056 kez görüntülendi
Sivasspor Maçı
58823 kez görüntülendi
Fenerbahçe Maçı
70680 kez görüntülendi
Sıra
Takım
O
G
M
P
1
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş
24
13
5
45
2
ÜMRANİYESPOR
24
13
6
44
3
MKE ANKARAGÜCÜ
24
12
5
43
4
GAZİŞEHİR G.ANTEP
24
10
6
38
5
İSTANBULSPOR A.Ş
24
11
8
38
6
BOLUSPOR
24
11
9
37
7
ALTINORDU
24
10
8
36
8
ELAZIĞSPOR
24
9
7
35
9
BALIKESİRSPOR BALTOK
24
10
8
33
10
ERZURUM BŞ. BLD.
24
8
7
33
Günışığı Gazetesi - Yeni Medya Gazetecilik Basın Yayın Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2018