Bugün 22 Ocak 2018 - Pazartesi
Spor Haberleri
Seri İlanlar
İhale İlanları
Foto Galeri
Video Galeri
Söz Milletin...
Söz Milletin...
Siz, milletvekili olsaydınız Elazığ’a neler yapardınız?
23 Ekim 2014 19:14
Siz, milletvekili olsaydınız Elazığ’a neler yapardınız?

YILMAZ KARATAŞ
Elazığ’a ne yapmazdım ki. İzzetpaşa meydanını iki kat otopark yapardım. Üstünü de de daha ne gerekirse onu yapardım. Bütün iş sahaları, iş yerleri her türlü elimden ne gelirse yaparım.

MEHMET KARŞI
Ben otopark sorununu çözerdim. Yaya yollarını genişletirdim.

YAKUP
Emeklilere maaş verirdim. Emekliye bir şey vermiyorlar. Açlıktan ölüyoruz. Ben emekliyim, 900 Lira para alıyorum, elektriğe, suya, doğalgaza veriyorum. Bende aç kaldım.

SITKI ELİGÖR
Elazığ’a ne yapmazdım ki. İlk projem otopark olurdu. Arabalar ortalıkta duruyor. En başta onu yapardım.

ABDULLAH ÖZER
Milletvekili olsam istifa ederdim. Bu memlekete yapılacak bir şey yok.

BAKİ USLU
Milletvekili olsaydım Elazığ’ı güllük gülistanlık yapardım. Elazığ’da trafik sorunu var, işsizlik sorunu var, temizlik sorunu var… Elazığ’ın neyi eksikse yapardım. İş sahaları açardım. Elazığ’da eskiden fabrikalar vardı, bunlar kapandı. Fabrikalar kapanınca millet işsiz kaldı. İş sahaları açarak işsizlik önlenir.

ZÜLFÜ ÖZCAN
Milletvekili olsaydım Elazığ’da iş sahaları açardım. Fabrikalar açılmasını sağlardım. Gençlerimiz işsiz. İşsizlere iş sahası açardım.

YAKUP ŞENOL
Üst geçitler, alt geçitler yapardım. İnsanların rahat etmesi için projeler yapardım. Ama imkan yok. Benim düşüncem insanlara faydalı olmaktır.

RÜSTEM GÜNEŞ
Ben milletvekili olsaydım Elazığ’a yapılacak çok şey var. Elazığ’ın doğu tarafı tamamen ölmüş. Doğukent, Ulu kent, Karşıyaka, sanayi mahalleleri buralar tamamen ölü. Bu mahallelerin canlanması için gerekenler yapılmalı. 
 
YAŞAR KAYA
Milletvekili olsaydım ilk önce işsizliğe çare bulurdum. Bütün gençler boş, kahvehanelerde zaman öldürüyorlar. Evine ekmek götüremiyorlar. Milletvekilinin yapacağı öncelikli iş budur. Elimden geldiği kadar mecliste bunları dile getirirdim. Bunları yapmaya çalışırdım. Ben bir memur emeklisiyim. 26 yıl memurluk yaptım. Şuanda 1100 lira maaş alıyorum. Elazığ bitmiş. Ben 20 yıldır İstanbul’da yaşadım. 20 yıl sonra memleketime döndüm. Bir yıl oldu Elazığ’a taşındım. Bıraktığım Elazığ’ı bulamadım. Geldiğime pişman oldum. Elazığ’ı bitirmişler. Yine İstanbul’a gideceğim.

ALİ SANCAR
Ben milletvekili olsaydım Elazığ’ı gül gibi yapardım. Her yönden güllük gülistanlık yapardım. Elazığ için en iyi proje hangisi ise onu yapardım. Elazığ merkeze sıkışmış bir yer. Elazığ’ı açardım. Şehri dört bir tarafa açardım.

HÜSEYİN YANLIKILIÇ
Milletvekili olsaydım kaldırım yapardım. Bir de Elazığ’ın suyunu temizlerdim.

HİDAYET KANTARCI
Milletvekili olsaydım Elazığ’ın işsizlik problemini çözerdim. Çünkü Elazığ’ın en büyük problemi işsizliktir. Öncelikli olarak işsizlik sorununu çözmeye çalışırdım.
BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Yorumu Doğrula

Yorumlar
Günışığı Android Uygulaması
ELAZIGELAZIG
Ulu Cami’nin eğriliği tescillendi
9542 kez görüntülendi
Elazığ'da bisiklet yarışı
30440 kez görüntülendi
Sivasspor Maçı
57129 kez görüntülendi
Fenerbahçe Maçı
68927 kez görüntülendi
Sıra
Takım
O
G
M
P
1
ÜMRANİYESPOR
18
10
3
35
2
MKE ANKARAGÜCÜ
18
10
3
35
3
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş
18
10
4
34
5
BOLUSPOR
18
8
7
27
5
GİRESUNSPOR
18
8
4
30
6
BALIKESİRSPOR BALTOK
18
8
5
26
7
İSTANBULSPOR A.Ş
18
7
6
26
8
ADANASPOR
17
7
5
26
9
ERZURUM BŞ. BLD.
18
6
5
25
10
ELAZIĞSPOR
18
6
7
23
Günışığı Gazetesi - Yeni Medya Gazetecilik Basın Yayın Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2013