Bugün 18 Şubat 2018 - Pazar
Spor Haberleri
Seri İlanlar
İhale İlanları
Foto Galeri
Video Galeri
AK Parti'de ilçe kongreleri başladı
AK Parti'de ilçe kongreleri başladı
Ak Parti Maden İlçe Teşkilatının 5. Olağan kongresi gerçekleştirildi. Tek listeyle gidilen kongrede mevcut Başkan Haydar Kaygusuz yeniden Ak Parti Maden İlçe Başkanı Oldu.
08 Kasım 2014 19:26

 Ak Parti Maden İlçe Teşkilatının 5. Olağan kongresi gerçekleştirildi. Tek listeyle gidilen kongrede mevcut Başkan Haydar Kaygusuz yeniden Ak Parti Maden İlçe Başkanı Oldu.

Maden İlçe Teşkilatının 5. Olağan Kongresine Ak Parti İl Başkanı Ejder Açıkkapı Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Ak Parti MKYK üyesi ve Elazığ Milletvekili Şuay Alpay, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve partililer katıldı.

İL BAŞKANI AÇIKKAPI:“2023 HEDEFLERİNE BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ”

Kongrenin açılış konuşmasını yapan Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ejder Açıkkapı, 2002 yılında Türkiye’de yeni bir dönemin başlangıcının Ak Parti’nin kurulmasıyla başladığını ve ülkemizin hizmetlerle tanışmaya başladığını söyledi.

İl Başkanı Açıkkapı, Türkiye’nin geçmişte birçok hükümetin sadece hayalinde olan işleri Ak Parti ile birlikte gerçeğe dönüşmeye başladığını söyleyerek,12 yıllık süreç içinde başlayan hizmetlerin ülke insanı tarafından takdir gördüğünü söyledi.

2023 hedefine hep birlikte yürüyeceğiz Türkiye bugün olduğu noktadan çok daha ileriye gidecek diyen Ak Parti İl Başkanı Ejder Açıkkapı, bizler Ak kadrolar olarak, Türkiye’yi yeniden inşa etmeye aday insanlarız ifadelerine yer verdi.

BELEDİYE BAŞKANI MÜCAHİT YANILMAZ,“KONGRELERİMİZ ÜLKEMİZE HAYIRLAR GETİRSİN”

Böyle bir değişimin ve dönüşümün olduğu Türkiye’de Ak Parti Maden ilçemizin kongresini yapıyoruz diyen Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, bu kongre her açıdan önemlidir. Maden’de 2015 seçimlerinde inanıyorum ki değişimin ve dönüşümün öncüleri, rehberleri akıncıları etkin gücü Madenli kardeşlerimiz olacak ifadelerine yer verdi.

AK PARTİ MKYK ÜYESİ ALPAY:“İSRAİL TERÖR DEVLETİ OLDUĞUNU BİR DAHA GÖSTERDİ”

Ak Parti MKYK üyesi Elazığ Milletvekili Şuay Alpay’da konuşmasında İsrail’in bir terör devleti olduğunu Mescidi Aksa’ya saldırmasıyla bunu bir daha gösterdiğini söyleyerek bu alçakça saldırıyı kınadığını söyledi.

İsrail zulmün ebedi olamayacağını ve zulümle faydalı olamayacağını çok kısa zamanda öğrenecek diyen Şuay Alpay, bütün dünya Müslümanların ve mazlumların yeniden uyanışına şahitlik edecek dedi.

Maden de aldığımız destekle yolumuza devam edeceğiz diyen Şuay Alpay, Maden 2015 yılında yapılacak genel seçimlerinde yeniden kendine yakışır şekilde Ak Parti’ye destek verecek dedi.

ZÜLFÜ DEMİRBAĞ:“ELAZIĞ’DA BÜYÜK YATIRIMLAR YAPILIYOR”

Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, eskiden Maden Yolu’nun kullanımının çok zor olduğunu ve sürekli kazaların meydana geldiğini ama şimdi ise yeni yapılan Maden yolunun standartlara uygun yapıldığını söyledi.

Çok kısa zamanda Maden yolunun yapıldığı söyleyen Zülfü Demirbağ, Elazığ’ın tüm ilçelerine Ak Parti hükümeti tarafından hizmetlerin yapıldığını söyledi.

Ak Parti Maden İlçe Başkanı Haydar Kaygusuz’da konuşmasında Maden İlçe Teşkilatının 5. Olağan kongresinin Elazığ’a hayırlar getirmesini diledi.

AK PARTİ SİVRİCE İLÇE TEŞKİLATININ 5. OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI

“ENGİN AYDOĞAN GÜVEN TAZELEDİ”

Ak Parti Sivrice İlçe Teşkilatının 5. Olağan Kongresi gerçekleştirildi. Kongrede mevcut Sivrice İlçe Başkanı Engin Aydoğan ve Tahir Türkiş İlçe Başkanlığı için yarıştı.

Sivrice İlçe Teşkilatının 5. Olağan Kongresine Ak Parti İl Başkanı Ejder Açıkkapı, Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Ak Parti MKYK üyesi ve Elazığ Milletvekili Şuay Alpay, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve partililer katıldı.

BELEDİYE BAŞKANI EBUBEKİR IRMAK: “30 MART’TAN SONRA SİVRİCE’DE ÇOK ŞEY DEĞİŞTİ”

 Açılış konuşmasını yapan Sivrice Belediye Başkanı Ebubekir Irmak, 30 Mart’ta yapılan seçimlerden sonra Sivrice’de yapılan hizmetler hakkında bilgiler vererek, Ak Parti Sivrice İlçe Başkanlığı için yarışan iki adaya başarılar diledi.

İL BAŞKANI AÇIKKAPI: “AK PARTİ’YE DESTEK GÜN GEÇTİKÇE ARTIYOR”

Ak Parti İl Başkanı Ejder Açıkkapı da Ermenek ve Elazığ’ın Alacakaya ilçesinde meydana gelen göçükte hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet dileyerek yakınlarına sabırlar diledi.

Ak Parti’ye gösterilen desteğin gün geçtikçe arttığını söyleyen İl Başkanı Ejder Açıkkapı, Bizler hizmet ederken öncelikle Allah rızasını gözeten bir misyonun mensuplarıyız ifadelerine yer verdi.

ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANI MÜCAHİT YANILMAZ: “ELAZIĞ NE KADAR SAĞLAM OLURSA TÜRKİYE O KADAR SAĞLAM OLUR”

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz da “Sivrice teşkilatımız ne kadar güçlü olursa Elazığ o kadar sağlam olur. Elazığ ne kadar sağlam olursa Türkiye o kadar sağlam olur diyerek açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

“Türkiye ayakta durursa dünya mazlumlarının gözyaşları o kadar dinmiş olur. Tüm Müslüman ülkelerinin gözü Türkiye’de, herkesin gözü Türkiye’deki Ak Parti gücünde.

2013 yılında planlanan ve 2014 yılında Elazığ’a dökülecek olan toplam asfalt miktarı 150 bin ton olarak hesaplanmışken biz 1 Nisan’dan 30 Eylül’e kadar Elazığ’a 450 bin ton asfalt serimi gerçekleştirdik.  Çöpten elektrik üretim ihalesini yaptık şuanda %40’ı bitti Mart 2015 tarihi itibariyle Elazığ’ın çöpü bize dert olmayacak. Belediyemizin kasasından 1 kuruş çıkmadığı halde üretilecek elektriğin %35’i Elazığ Belediyemizin kasasına gelir olarak gelecek.

 Ak Parti, hizmetkârlığın adıdır. Ak Parti yoksulların, mazlumların, fakirlerin, yetimlerin bugüne kadar umudu olmuştur. Bundan sonrada umudu olacaktır.

Ak Parti MKYK üyesi Elazığ Milletvekili Şuay Alpay’da Sivrice’ye yapılacak hizmetler hakkında bilgiler vererek Ak Parti’ye şimdiye kadar Sivrice’nin sürekli destek verdiğini söyledi.

Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ ise diğer partilerin iktidar olmak gibi niyetlerinin olmadığını söyleyerek vatandaşlarımızı sürekli kutuplaştırıyorlar ifadelerine yer verdi.

Ak Parti Sivrice İlçe Başkanı Engin Aydoğan’da ilçe başkanı olduktan sonraki çalışmaları hakkında bilgiler vererek kongrenin hayırlar getirmesini diledi.

Konuşmaların ardından Ak Parti Sivrice İlçe Başkanlığı için oy kullanımına geçildi. Ve İlçe Başkanlığına Engin Aydoğan seçildi.

 

 

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Yorumu Doğrula

Yorumlar
Günışığı Android Uygulaması
ELAZIGELAZIG
Ulu Cami’nin eğriliği tescillendi
10176 kez görüntülendi
Elazığ'da bisiklet yarışı
31301 kez görüntülendi
Sivasspor Maçı
58006 kez görüntülendi
Fenerbahçe Maçı
69853 kez görüntülendi
Sıra
Takım
O
G
M
P
1
ÜMRANİYESPOR
19
11
3
38
2
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş
19
11
3
38
3
MKE ANKARAGÜCÜ
19
10
4
35
4
GİRESUNSPOR
19
8
4
31
5
BALIKESİRSPOR BALTOK
19
9
5
29
6
İSTANBULSPOR A.Ş
19
8
6
29
7
BOLUSPOR
19
8
8
27
8
ADANASPOR
19
7
6
27
9
GAZİŞEHİR G.ANTEP
19
6
5
26
10
ALTINORDU
19
7
7
26
Günışığı Gazetesi - Yeni Medya Gazetecilik Basın Yayın Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2018