Bugün 18 Şubat 2018 - Pazar
Spor Haberleri
Seri İlanlar
İhale İlanları
Foto Galeri
Video Galeri
AK Parti Adayları Sivrice'de
AK Parti Adayları Sivrice'de
Seçim çalışmaları kapsamında Sivrice İlçesi’nde vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği bir miting gerçekleşti.
17 Mayıs 2015 20:35

 Seçim çalışmaları kapsamında Sivrice İlçesi’nde vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği bir miting gerçekleşti.

Sivrice halkının yoğun ilgi gösterdiği mitinge Ak Parti 1.sıra Milletvekili Adayı Av. Şuay Alpay, 2.sıra Milletvekili Adayı Metin Bulut, 3.sıra Milletvekili Adayı Serpil Bulut, 4.sıra Milletvekili Adayı Ömer Serdar, Sivrice Belediye Başkanı Ebubekir Irmak katıldı.

Ak Parti 4. sıra milletvekili adayı Ömer Serdar da muhalefete yüklendiği konuşmasında hizmetlerin görülmek istemediğini savundu. Serdar, Sivrice halkına gösterdikleri yoğun ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederek, “Bu millet reisini yalnız bırakamadı onun kadrolarını da yalnız bırakmaz. Uzun süredir Elazığ’ın her yerini geziyoruz. Biz gezilerimizde ziyaretin yanı sıra yapılan hizmetlerin sahada yansımasını da tespit ediyoruz. Hep söylediğimiz bir şey var. Onlar insana camdan bakıyor biz insana candan bakıyoruz. Onlar candan baktıklarında her şeyi görürler. Camdan baktıkları için camın yansımasından tabloyu net göremezler. Eğer tabloyu net görmek istiyorsanız gelin Sivrice’ye bakın görün. Öyle çıkıp ekranlarda Ak Parti Elazığ’a hizmet yapmadı, Sivrice’ye hizmet yapmadı derseniz adama sorarlar. Sen gittiğin yolu görmüyor musun, eğitimdeki sağlıktaki kaliteyi görmüyor musun, uzaya fırlatılan uydudan haberin yok mu, kullandığın internetten haberin yok mu? Bunu da göremiyorsan sana gösterecek hiçbir şeyimiz yok. Muhalefet partilerine sesleniyorum. Biz 4 yılda bir burada değiliz. Dün de buradaydık, bugün de buradayız, yarın da Allah’ın izniyle burada olacağız ve 4 yılda bir gelirsen göremezsin hizmetleri. Biz siyasette üslubumuzu muhafaza ettik. Üslup sorunumuz olmadı. Ahlakımız ve edebimizle yollara çıktık. Bu millet bizi de sizi de iyi tanıyor. Size bir kez şans verdi 2011’de. İktidarı denetleyin yanlış yaparlarsa engel olun diye bir vekil gönderdi bu millet meclise. O giden milletvekilinden haberiniz var mı kim? Ya Allah’tan korkun. Seçim kampanyası başladığında bu milletten özür dilemeniz geremiyor muydu? Hangi yüzle bu milletin karşısına çıkıyorsunuz? Değerli kardeşlerim biz sizlerle çok yol yürüyeceğiz. Sivrice gibi birçok ilçemiz de kararını vermiş. Çünkü biz bu millete hizmet sözü vermişiz. Sizlere gösterdiğiniz yoğun ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 Sivrice’nin yiğidin harman yeri olduğunu söyleyen Ak Parti 3. sıra milletvekili adayı Prof. Dr. Serpil Bulut da “Beni her zaman destekleyip bana sahip çıkan Sivriceli hemşerilerime sonsuz teşekkür ediyorum. Bu yola birlikte çıktık, bu yolda birlikte devam edeceğiz. Biz sınırları kaldırdık. Artık bu memleket bu topraklar bu köyler bu vatan sadece kendi sınırları içinde değil yüreklerindeki sınırları kaldırdı, siz de kaldırdınız mı? Bu yolda hep birlikte omuz omuza, bu millet için bu memlekete için kardeşlerimiz için, sadece Türkiye için değil dünya ve mazlum insanların yaşadığı o İslam coğrafyasında gözü yaşlı kalbi kan ağlayan analar için bacılar için mücadeleye var mısınız? Al bayrağı ve ak bayrağı dalgalandırmaya devam etmeye var mısınız? Siz varsanız ben de varım. Sivrice ne yürekli insanlar yetiştirdi biliyor musunuz? Burası yiğidin harman yeridir. Biz milletvekili olarak Sivrice’yi kalkındırmaya devam edeceğiz. Yapacağımız hizmetlerle Sivrice çok daha güzel yerlere gelecek bundan hiç şüpheniz olmasın” şeklinde konuştu. Ak Parti 2. sıra milletvekili adayı Metin Bulut da Sivrice’nin bölgenin ve Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biri olduğunu belirterek, yatırımların seçimlerin ardından da devam edeceğini vurguladı. Bulut, Sivrice halkının diğer ilçelerde olduğu gibi Ak Parti’ye büyük sevgi beslediğini belirterek, “Biz hizmet için yola çıktık. Kurucu genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ile birlikte bu aziz millete hizmet etmeye devam edeceğiz. Bizler sizleri seviyoruz. İnanıyoruz ki sizler de bizi seviyorsunuz. 7 Haziran seçimleri bizler için çok önemli. Halkımızın bu yoğun ilgi ve teveccühü Ak Parti’yi yeniden iktidara taşıyacak, biz buna inanıyoruz. Sivrice halkı Ak Parti’ye rekor bir oyla destekleyecektir. Ben gösterdiğiniz ilgi ve alakaya teşekkür ediyor, hepinizi muhabbetle selamlıyorum” dedi

Ak Parti il Başkanlığı tarafından açılışları devam eden Seçim Kordinasyon Merkez’lerinin birinin de açılışı Hicret Mahallesi’nde gerçekleştirildi. Açılışa Ak Parti Elazığ Milletvekili Adayları ve çok sayıda Elazığlı katıldı.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Yorumu Doğrula

Yorumlar
Günışığı Android Uygulaması
ELAZIGELAZIG
Ulu Cami’nin eğriliği tescillendi
10176 kez görüntülendi
Elazığ'da bisiklet yarışı
31301 kez görüntülendi
Sivasspor Maçı
58006 kez görüntülendi
Fenerbahçe Maçı
69853 kez görüntülendi
Sıra
Takım
O
G
M
P
1
ÜMRANİYESPOR
19
11
3
38
2
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş
19
11
3
38
3
MKE ANKARAGÜCÜ
19
10
4
35
4
GİRESUNSPOR
19
8
4
31
5
BALIKESİRSPOR BALTOK
19
9
5
29
6
İSTANBULSPOR A.Ş
19
8
6
29
7
BOLUSPOR
19
8
8
27
8
ADANASPOR
19
7
6
27
9
GAZİŞEHİR G.ANTEP
19
6
5
26
10
ALTINORDU
19
7
7
26
Günışığı Gazetesi - Yeni Medya Gazetecilik Basın Yayın Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2018