Bugün 24 Şubat 2018 - Cumartesi
Spor Haberleri
Seri İlanlar
İhale İlanları
Foto Galeri
Video Galeri
FET֒ye karşı uluslararası mücadele
FET֒ye karşı uluslararası mücadele
AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Uluslararsı Üniversiteler Konseyi Başkanı Prof.Dr. Orhan Hikmet Azizoğlu ve Sudan'dan gelen Heyeti Türkiye Büyük Millet Meclisinde konuk etti.
07 Ekim 2016 16:34

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Uluslararsı Üniversiteler Konseyi Başkanı Prof.Dr. Orhan Hikmet Azizoğlu, Sudan Büyükelçisi Osman Eldirdiri, Büyükelçi Yardımcısı İbrahim El Segh ve Sudan'dan gelen Heyeti Türkiye Büyük Millet Meclisinde konuk etti.

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Uluslararsı Üniversiteler Konseyi Başkanı Prof.Dr. Orhan Hikmet Azizoğlu ve Sudan'dan gelen Heyete, Fetullahçı Terör Örgütünün 15 Temmuz’da Milli İradenin Tecelligahı Gazi Meclis'e yaptıkları ihanet saldırılarının izlerini gösterdi ve kendi ülkelerinde yaşanabilecekler konusunda uyarılarda bulundu.

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, sosyal paylaşım sitesinde yaptığı açıklamada, “Uluslararası Üniversiteler Konseyi Başkanı Prof.Dr. Orhan Hikmet Azizoğlu ile Sudan'dan gelen heyeti karşıladık. Uluslararası Üniversiteler Konseyi Başkanı Prof.Dr. Orhan Hikmet Azizoğlu ve Sudan'dan gelen Heyet'e Eli Kanlı Fetullahçı Teröristlerin 15 Temmuz’da Milli İradenin Tecelligahı Gazi Meclis'e yaptıkları ihanet saldırılarının izlerini gösterdik ve kendi ülkelerinde yaşanabilecekler konusunda uyarılarda bulunduk. Fetullahçı Teröristleri ve uzantılarının Ülkelerine verecekleri zararları, görecekleri ihanetleri, Eğitim adı altındaki Terör şebekesini detaylarıyla anlattık. Ülkelerinden FETÖ ihanetini def etmeleri için gerekli detayları ve her zaman iş birliğine hazır olduğumuzu ilettik. FETÖ terör örgütünün faaliyet gösterdiği diğer ülkelerin  üniversite konseyleri ve Rektörleri davet edilip bu ihanet şebekelerinin faaliyetlerinin son bulması için 15 Temmuz ihanet şebekesi çökertilecektir. Rabb'im o günleri bir daha yaşatmasın. Başta Fetullahçı Terör şebekesi olmak üzere tüm iç ve dış ihanet şebekelerini Kahhar adıyla Kahır eylesin.” dedi. 

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Yorumu Doğrula

Yorumlar
Günışığı Android Uygulaması
ELAZIGELAZIG
Ulu Cami’nin eğriliği tescillendi
10331 kez görüntülendi
Elazığ'da bisiklet yarışı
31481 kez görüntülendi
Sivasspor Maçı
58200 kez görüntülendi
Fenerbahçe Maçı
70047 kez görüntülendi
Sıra
Takım
O
G
M
P
1
ÜMRANİYESPOR
19
11
3
38
2
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş
19
11
3
38
3
MKE ANKARAGÜCÜ
19
10
4
35
4
GİRESUNSPOR
19
8
4
31
5
BALIKESİRSPOR BALTOK
19
9
5
29
6
İSTANBULSPOR A.Ş
19
8
6
29
7
BOLUSPOR
19
8
8
27
8
ADANASPOR
19
7
6
27
9
GAZİŞEHİR G.ANTEP
19
6
5
26
10
ALTINORDU
19
7
7
26
Günışığı Gazetesi - Yeni Medya Gazetecilik Basın Yayın Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2018