Bugün 19 Ocak 2018 - Cuma
Spor Haberleri
Seri İlanlar
İhale İlanları
Foto Galeri
Video Galeri
AK Parti’de görev değişimi
AK Parti’de görev değişimi
AK Parti Elazığ Merkez İlçe Başkanlığında görev değişimi yapıldı.
27 Ocak 2017 18:36

HABER: VEDAT YETİK

AK Parti Elazığ Merkez İlçe Başkanlığında görev değişimi yapıldı.

6 yıldır AK Parti merkez ilçe Başkanlığı görevini yürüten Av. Kadir Nozoğlu, hakimlik sınavını kazandığı için görevinden istifa etti. Kadir Nozoğlu’ndan boşalan merkez ilçe başkanlığına ise Av. Ömer Faruk Çelik atandı.

AK Parti Merkez ilçe teşkilatında yapılan görev değişimi nedeniyle parti il binasında devir teslim programı düzenlendi.

Programa AK parti Milletvekilleri Metin Bulut, Ejder Açıkkapı, İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Kadın ve gençlik kolları üyeleri ve merkez ilçe teşkilatı üyeleri katıldı.

Programda konuşan AK Parti il Başkanı Ramazan Gürgöze, AK Partin’in çeşitli kademelerinde görev yapan Kadir Nozoğlu’na başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Kadir Nozoğlu’nun hukuken parti ile yollarını ayrılmış olsa da gönüllerdeki yerini muhafaza edeceğini belirten İl başkanı Ramazan Gürgöze, şunları söyledi: “Merkez ilçe başkanımız Av. Kadir Nozoğlu girmiş olduğu hakimlik sınavını kazandığı için 2004 yılından itibaren partimizin çeşitli kademelerinde görev yapan ve 2011 yılında da merkez ilçe başkanı olarak atanan, sonraki süreçte de kongresini yapıp merkez ilçe başkanımız olarak yaklaşık 6 yıldır görevini başarıyla yürüten Kadir başkanımız bugün istifasını sunmuş bulunmaktadır. Geçen hafta içerisinde açıklanan sınava göre Kadir Başkanımız hakimlik sınavını kazanmış bulunmaktadır. Kazandığı sınavdan sonra mülakata girebilmesi için herhangi bir siyasi parti ile bir bağının olmaması gerekiyor. O nedenle uzun süredir partimizin içerisinde çeşitli kademelerde görev yapan Kadir kardeşimiz bizlere istifasını sundu. Biz bu süre içiresinde kadir Başkanımızın yapmış olduğu hizmetlerden çok büyük memnuniyet duyduk. Onunla çalışmak çok zevkli bir işti. Çok güzel bir durumdu. Şimdiye kadar partimize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki hayatında inşallah hakimlik mülakatında da başarıyla geçerek yeni bir hakim olarak inşallah atanacak ve orada da parti içerisinde ortaya koymuş olduğu bu uyumlu ve başarılı çalışmayı gideceği kurumda da göstereceğinden hiçbir endişe taşımıyoruz. Kadir başkanımız şunu bilsin ki bizler ondan çok memnun bir süreçte birlikte çalıştık. Bundan sonraki süreçte de o bizim gönlümüzde mutlaka yer alacaktır. Hukuken bizimle bağı kesilmiş olsa bile gönlümüzdeki yerini muhafaza edecektir.”

YENİ BAŞKAN ÖMER FARUK ÇELİK

AK Parti il Başkanı Ramazan Gürgöze, Kadir Nozoğlu’ndan boşalan merkez ilçe başkanlığı görevine Av. Ömer Faruk Çelik’in atandığını belirtti. Ömer Faruk Çelik’e yeni görevinde başarılar dileyen Gürgöze, “Kadir başkanımızdan boşalan merkez ilçe başkanlığımıza yine merkez ilçede siyasi ve hukuk işler başkanlığını yapan Av. Ömer Faruk Çelik kardeşimizi yetkilendirmiş bulunmaktayız. İnşallah bundan sonraki süreci Ömer Faruk Çelik kardeşimizle yürüteceğiz. Kendisi de 2011 yılında Kadir başkanımızla birlikte AK Parti’de merkez ilçede görev yapan bir kardeşimiz. İnşallah bugünden itibaren merkez ilçe başkanımız olarak o da görevine devam edecektir. Ben kendisine yeni yetki aldığı bu görevde başarılar diliyorum. Onunla da Kadir başkanımız gibi uyumlu ve başarılı bir şekilde çalışmalarımızı yürüteceğimizden endişe taşımıyorum. Her iki kardeşimize de yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.” dedi.

GÖNLÜMÜZ BURADA OLACAK

AK Parti Elazığ Merkez ilçe başkanlığı görevinden ayrılan Kadir Nozoğlu, 12,5 yıl boyunca partinin çeşitli kademelerinde görev yaptığını belirterek, bu süre içerisinde kendisine destek olan herkese teşekkür etti.

Partiden ayrılmanın üzücü olduğunu ifade eden Nozoğlu, şöyle konuştu: “Ben 2004 yılında merkez ilçe başkan yardımcısı olarak AK Parti’de görev aldım. Seçim işlerinden, dış ilişkilerden sormulu ve en sonra siyasi ve hukuk işlerden sorumlu başkan yardımcılığı görevlerinde bulundum. 2011 yılında boşalan merkez ilçe başkanlığına vekaleten atandım. Daha sonra asaleten atanarak kongre süreçlerinden bugünlere geldik. 12,5 yıllık süre içerisinde tüm il başkanlarıma, merkez ilçe başkanlarıma, milletvekillerime, belediye başkanlarıma il yönetimindeki arkadaşlarıma, kadın kolları başkanlığındaki arkadaşlarımıza, bilhassa beraber yol yürüdüğümüz merkez ilçedeki arkadaşlarıma, belde başkanlarımıza, tüm teşkilatlarımızın her kademesinde görev almış arkadaşlarımı teşekkür ediyorum. Bugüne kadar bizi bağrına basan, bize güven duyan, bizim bugünlere gelmemize katkı sunan tüm hemşehrilerimize de ayrıca şükranlarımı arz ediyorum. 12,5 yıl sonra partiden ayrılmak tabiki üzücüdür. Ama önümüzde bir hakimlik sınavı nedeniyle bu kararı almak durumunda kaldık. Bu süre içiresinde arkadaşlarımızdan kırdıklarımız, üzdüklerimiz olabilir. Ben bu arkadaşlarımızdan helallik diliyorum. Allah nasip ederse biz bu şehirle irtibatımızı kesmeyeceğiz. Nasip olursa burada yine bir şekilde diyaloğumuz olacaktır. Gönlümüz burada olacaktır. Bugüne kadar bize gösterilen bu teveccühten dolayı herkese teşekkür ediyorum. Yeni atanan Ömer Faruk Çelik kardeşimize de başarılar diliyorum.”

Milletvekilleri Metin bulut ve Ejder Açıkkapı ise görev değişiminin hayırlı olmasını dileyerek, Kadir Nozoğlu ve Ömer Faruk Çelik’e yeni görevlerinde başarılar diledi. 

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Yorumu Doğrula

Yorumlar
Günışığı Android Uygulaması
ELAZIGELAZIG
Ulu Cami’nin eğriliği tescillendi
9476 kez görüntülendi
Elazığ'da bisiklet yarışı
30359 kez görüntülendi
Sivasspor Maçı
57045 kez görüntülendi
Fenerbahçe Maçı
68834 kez görüntülendi
Sıra
Takım
O
G
M
P
1
MKE ANKARAGÜCÜ
16
10
2
34
2
ÜMRANİYESPOR
16
8
3
29
3
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş
16
10
2
34
4
GİRESUNSPOR
16
7
3
27
5
BALIKESİRSPOR BALTOK
16
7
4
23
6
BOLUSPOR
16
7
7
23
7
İSTANBULSPOR A.Ş
16
6
5
23
8
ADANASPOR
16
6
5
23
9
ERZURUM BŞ. BLD.
16
5
5
21
10
GAZİŞEHİR G.ANTEP
16
4
4
20
Günışığı Gazetesi - Yeni Medya Gazetecilik Basın Yayın Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2013