Bugün 20 Şubat 2018 - Salı
Spor Haberleri
Seri İlanlar
İhale İlanları
Foto Galeri
Video Galeri
“Kaynaklar doğru kullanılıyor”
“Kaynaklar doğru kullanılıyor”
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Elazığ İl Koordinatörü Ülkü Altundiş Yıldız, TKDK’dan hibe desteği alan işletmeleri ziyaret etmeye devam ediyor.
17 Şubat 2017 14:21

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Elazığ İl Koordinatörü Ülkü Altundiş Yıldız, TKDK’dan hibe desteği alan işletmeleri ziyaret etmeye devam ediyor.

Ziyaretlerde alınan desteklerin doğru kullanıldığını gördüklerini aktaran Yıldız, “Kaynakların doğru kullanılması bizi hırslandırıyor” dedi.

TKDK’dan destek alan işletmeleri ziyaret ederek işletme sahipleriyle bir araya gelen Yıldız, “TKDK Elazığ İl Koordinatörlüğü olarak bizden hibe desteği almış tüm yatırımcılarımızın üretim sürecinde ekonomiye ve istihdama sundukları katkıyı önemsiyoruz. Kaynakların doğru yatırım alanlarında kullanılması bizleri daha fazla hırslandırıyor. Bundan sonraki süreçte de proje çağrılarında verilecek olan hibe desteği yatırımcı kanalıyla ekonomiye katma değer olarak dönmesi öncelikli hedeflerimiz arasında olacaktır. TKDK’ya proje sunan her yatırımcıyı aynı zamanda ülke ekonomisine katkı sunmak için elini taşın altına koymuş biri olarak görüyoruz. Elazığ İl Koordinatörlüğü olarak yönetmeliklere bağlı kalacak şekilde yatırımcıya her türlü desteği sunmayı hedef olarak kabul ediyoruz. Devletten aldıkları hibe desteklemelerini sözleşmeye uygun şekilde faaliyetlerinde bulundukları için işletme sahiplerini de kutluyoruz. Yatırımcıları her zaman kuruma bekliyoruz. Ziyaretlerimizde faydalanıcılarımızdan kırmızı et üreticiliği ve süt üreticiliği hakkında bilgi aldık. Hibe desteği verilen işletmelerin sürdürülebilirliğini yerinde kontrol etmek ve üretim sırasında faydalanıcıların sorunlarını yerinde dinlemek ve olası sorunlara çözüm üretmek için ziyaretlerimize devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

TKDK’nın, tarım ve hayvancılık sektöründeki hibe desteğinin uzun vadede ülke tarımına ve hayvancılığına sağlayacağı katkının etkisinin daha güçlü bir şekilde hissedileceğini ifade eden işletme sahipleri de ziyaretten dolayı Yıldız’a teşekkür etti.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Yorumu Doğrula

Yorumlar
Günışığı Android Uygulaması

ELAZIGELAZIG
Ulu Cami’nin eğriliği tescillendi
10235 kez görüntülendi
Elazığ'da bisiklet yarışı
31369 kez görüntülendi
Sivasspor Maçı
58077 kez görüntülendi
Fenerbahçe Maçı
69928 kez görüntülendi
Sıra
Takım
O
G
M
P
1
ÜMRANİYESPOR
19
11
3
38
2
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş
19
11
3
38
3
MKE ANKARAGÜCÜ
19
10
4
35
4
GİRESUNSPOR
19
8
4
31
5
BALIKESİRSPOR BALTOK
19
9
5
29
6
İSTANBULSPOR A.Ş
19
8
6
29
7
BOLUSPOR
19
8
8
27
8
ADANASPOR
19
7
6
27
9
GAZİŞEHİR G.ANTEP
19
6
5
26
10
ALTINORDU
19
7
7
26
Günışığı Gazetesi - Yeni Medya Gazetecilik Basın Yayın Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2018