Bugün 20 Mart 2018 - Salı
Spor Haberleri
Seri İlanlar
İhale İlanları
Foto Galeri
Video Galeri
Artık valilik düzenleyecek
Artık valilik düzenleyecek
Tanıtım Günleri’ni artık valilik düzenleyecek
13 Kasım 2017 17:54

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ Tanıtım Günleri’nin artık valilik öncülüğünde yapılacağını açıkladı.

Elazığ’ın tanıtılması amacıyla her yıl düzenlenen Elazığ Tanıtım Günleri, daha etkili olması amacıyla Elazığ Valiliği koordinasyonu ile gerçekleştirilecek.

Elazığ Valiliği tarafından yayımlanan genelgede, Elazığ’ın tarihini, kültürünü, doğal güzelliklerini, yöresel lezzetlerini ve turistik yerlerini ulusal ve uluslararası düzeyde tanıtmak adına farklı şehirlerde gerçekleştirdiği “Elazığ Tanıtım Günleri” kapsamında yapılan tüm organizasyonların valilik bünyesinde toplandığı duyuruldu.

Genelgede, yapılan organizasyonların daha profesyonel yürütülmesi ve organizasyonun tanıtım ve pazarlama alanında daha etkin kılınması adına böyle bir karar alındığı belirtildi.

Elazığ Tanıtım Günleri adı altında yapılan çalışmaların artık ‘Elazığ günleri’ olarak isimlendirileceği ifade edildi. ‘Elazığ Günleri’nin düzenlenmesinde, tüm yetkinin Elazığ Valiliğinin yetkilendireceği kurum, kuruluşlarda olacağı kaydedildi.

 

ELAZIĞ DIŞINDAN FİRMA KATILAMAYACAK

Elazığ Günleri organizasyonlarına katılımcı olarak Elazığ dışından herhangi bir firma veya kuruluşun Elazığ’ı temsilen katılamayacağının kaydedildiği açıklamada, Elazığ’ı temsilen katılımcı olarak “Elazığ Günleri” ne katılan yeme içme sektöründeki katılımcı firmaların, gelen ziyaretçilere fahiş fiyatla ürün satması, müşteriyi yanıltıcı ürün satmaları veya başka illere özgü yöresel ürünleri satmaları ve sergilemeleri durumunda katılım sözleşmelerini tek taraflı feshedileceği ve stantların kapatılacağı ifadelerine yer verildi.

Elazığ Valiliğince yayımlanan açıklamada: “İlimizin tarihini, kültürünü, doğal güzelliklerini, yöresel lezzetlerini ve turistik destinasyonlarını ulusal ve uluslararası düzeyde tanıtmak ve pazarlamak amacıyla çeşitli illerde “Elazığ Tanıtım Günleri” adı altında birçok kez tanıtım faaliyetleri gerçekleştirilmiştir. Bundan sonra gerçekleştirilecek bu tür organizasyonların daha profesyonel yürütülmesi ve organizasyonun tanıtım ve pazarlama alanında daha etkin kılınması adına, aşağıda belirlenen tertip ve tedbirlerin alınması valiliğimizce uygun görülmüştür. Buna göre, Şu ana kadar farklı illerde düzenlenen “Elazığ Tanıtım Günleri” adı altında yapılan çalışmaların bundan sonra “Elazığ günleri” olarak isimlendirilecektir. “Elazığ günleri” nin düzenlenmesinde (harcama, satın alma, stand belirleme, katılımcıları belirleme, stand kiralama vb) tüm yetki Elazığ Valiliğin yetkilendireceği kurum, kuruluşlarda olacaktır. Düzenlenecek “Elazığ Günleri” organizasyonlarına katılımcı olarak Elazığ dışından herhangi bir firma veya kuruluş Elazığ’ı temsilen katılmayacaktır. Elazığ’ı temsilen katılımcı olarak “Elazığ Günleri” ne katılan yeme içme sektöründeki katılımcı firmaların, gelen ziyaretçilere fahiş fiyatla ürün satması, müşteriyi yanıltıcı ürün satmaları veya başka illere özgü yöresel ürünleri satmaları ve sergilemeleri durumunda katılım sözleşmeleri tek taraflı feshedilecek ve stantları kapatılacaktır.” ifadelerine yer verildi.

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Yorumu Doğrula

Yorumlar
Günışığı Android Uygulaması
ELAZIGELAZIG
Ulu Cami’nin eğriliği tescillendi
10779 kez görüntülendi
Elazığ'da bisiklet yarışı
32062 kez görüntülendi
Sivasspor Maçı
58831 kez görüntülendi
Fenerbahçe Maçı
70688 kez görüntülendi
Sıra
Takım
O
G
M
P
1
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş
24
13
5
45
2
ÜMRANİYESPOR
24
13
6
44
3
MKE ANKARAGÜCÜ
24
12
5
43
4
GAZİŞEHİR G.ANTEP
24
10
6
38
5
İSTANBULSPOR A.Ş
24
11
8
38
6
BOLUSPOR
24
11
9
37
7
ALTINORDU
24
10
8
36
8
ELAZIĞSPOR
24
9
7
35
9
BALIKESİRSPOR BALTOK
24
10
8
33
10
ERZURUM BŞ. BLD.
24
8
7
33
Günışığı Gazetesi - Yeni Medya Gazetecilik Basın Yayın Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2018