Bugün 24 Ocak 2018 - Çarşamba
Spor Haberleri
Seri İlanlar
İhale İlanları
Foto Galeri
Video Galeri
Amatör Küme’de bu hafta
Amatör Küme’de bu hafta
30 Aralık 2017- 2 Ocak Salı 2018 tarihleri arasında toplam 32 karşılaşma oynanacak…
27 Aralık 2017 19:36

Elazığ Futbol İl Tertip Komitesi  30 Aralık 2017- 2 Ocak Salı 2018 tarihleri arasında ilimiz spor tesislerinde oynanacak olan 1. Amatör Küme’de 11. Hafta, U19 Ligi’nde 8. Hafta, U16 Ligi’nde 7. Hafta ve U14 Ligi’nde 6. Hafta maçlarının programını açıkladı.

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Resmi İnternet Sitesi’nden açıklanan programa göre 32 müsabakanın programı şöyle;

İşte program…
1.AMATÖR LİGİ 11. HAFTA:
31 Aralık Pazar
10.30 Adaletspor-Hicret Gençlik
12.30 Yeni Mahallespor-And. Harputspor
14.30 Bordo Atletik-Telekomspor
(Atatürk Stadyumu Sentetik Saha)
12.00 Dsispor-Paluspor
14.00 Aksaray Gençlik-Rızaiye Gençlik
(Fırat Üniversitesi Sentetik Saha)
12.30 Yünlüce Gençlik-Fırat Üniversitesi
14.30 Rüstempaşa-Sürsürüspor
(Gençlik Merkezi Sentetik Saha)
13.00 Sivricespor-Keban Tekspor
(Keban İlçe Sentetik Saha)
12.30 Kovancılarspor-Maliyespor
(Kovancılar İlçe Sentetik Saha)

 

U19 LİGİ 8. HAFTA:
30 Aralık Cumartesi
10.00 Adaletspor-Abdullahpaşaspor
12.00 Şafakgücü-Şekerspor
14.00 Galatakentspor-Sürsürüspor
(Atatürk Stadyumu Sentetik Saha)
10.30 Elaziz Belediyespor-Fırat Üniversitesi
12.30 GMH Hankendispor-Keban Tekspor
14.30 Dsispor-Yolspor
(Gençlik Merkezi Sentetik Saha)
14.00 Maliyespor-İl Özel İdare
(Fırat Üniversitesi Sentetik Saha)
12.30 Karakoçanspor-Paluspor
(Karkoçan İlçe Sentetik Saha)
1 Ocak Pazartesi
10.30 Maliyespor-Dsispor
12.30 Keban Tekspor-Şafakgücü
14.30 Abdullahpaşaspor-Yeni Mahallespor
(Atatürk Stadyumu Sentetik Saha)
14.00 And. Harputspor-Adaletspor
(Gençlik Merkezi Sentetik Saha)
12.00 İl Özel İdare-Elaziz Belediyespor
(İl Özel İdare Sentetik Saha)
14.30 Yolspor-Fırat Üniversitesi
(Yolspor Tesisleri Sentetik Saha)
2 Ocak Salı
17.30 Şekerspor-Aksaray Gençlik
(Gençlik Merkezi Sentetik Saha)

 

U16 LİGİ 7. HAFTA:
31 Aralık Pazar
10.30 GMH Hankendispor-Dsispor
(Gençlik Merkezi Sentetik Saha)
13.30 İl Özel İdare-Elaziz Belediyespor
(İl Özel İdare Sentetik Saha)
1 Ocak Pazartesi
11.30 Fırat Üniversitesi-Akyürekspor
(Fırat Üniversitesi Sentetik Saha)
14.00 İl Özel İdare-Dsispor
(İl Özel İdare Sentetik Saha)

 

U14 LİGİ 6. HAFTA:
30 Aralık Cumartesi
10.00 İl Özel İdare-Galatakentspor
(İl Özel İdare Sentetik Saha)
14.00 Yolspor-Gençlik Merkezi
(Yolspor Tesisleri Sentetik Saha)
1 Ocak Pazartesi
12.00 Gençlik Merkezi-Elaziz Belediyespor
(Gençlik Merkezi Sentetik Saha)
13.00 Galatakentspor-Yolspor
(Fırat Üniversitesi Sentetik Saha)

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Yorumu Doğrula

Yorumlar
Günışığı Android Uygulaması
ELAZIGELAZIG
Ulu Cami’nin eğriliği tescillendi
9595 kez görüntülendi
Elazığ'da bisiklet yarışı
30501 kez görüntülendi
Sivasspor Maçı
57197 kez görüntülendi
Fenerbahçe Maçı
68997 kez görüntülendi
Sıra
Takım
O
G
M
P
1
ÜMRANİYESPOR
18
10
3
35
2
MKE ANKARAGÜCÜ
18
10
3
35
3
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş
18
10
4
34
5
BOLUSPOR
18
8
7
27
5
GİRESUNSPOR
18
8
4
30
6
BALIKESİRSPOR BALTOK
18
8
5
26
7
İSTANBULSPOR A.Ş
18
7
6
26
8
ADANASPOR
17
7
5
26
9
ERZURUM BŞ. BLD.
18
6
5
25
10
ELAZIĞSPOR
18
6
7
23
Günışığı Gazetesi - Yeni Medya Gazetecilik Basın Yayın Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2013