Bugün 21 Şubat 2018 - Çarşamba
Spor Haberleri
Seri İlanlar
İhale İlanları
Foto Galeri
Video Galeri
Başkan Alan’a teşvik düzenlemesi için teşekkür
Başkan Alan’a teşvik düzenlemesi için teşekkür
TÜRKONFED Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Yasemin Açık ile Yönetim Kurulu Üyesi Yahya Alper Bektaş, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı ziyaret ederek, Elazığ’ın Teşvik Yasasında 6. Bölge desteklerinden istifade etmesinde verdiği mücadele için teşekkür ettiler.
05 Şubat 2018 14:44

TÜRKONFED Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Yasemin Açık ile Yönetim Kurulu Üyesi Yahya Alper Bektaş, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı ziyaret ederek, Elazığ’ın Teşvik Yasasında 6. Bölge desteklerinden istifade etmesinde verdiği mücadele için teşekkür ettiler.

AÇIK: İŞ DÜNYASINA VE ELAZIĞ’A ÖNEMLİ BİR HİZMET OLDU…

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Yasemin Açık ziyarette yaptığı değerlendirmede Başkan Alan’a teşekkür ederek, “Sayın Başkanım öncelikle bugün sizleri ziyaretimizin iki nedeni var. Bunlardan biri iş dünyası ve ilimizde yatırımların önündeki en büyük engel olan Teşvik Yasası ile ilgili ilimizin 6. Bölge desteklerinden istifade etmesinin önünü açan mücadeleniz, ikincisi ise 8 Şubat 2018 Perşembe günü saat: 14.00’da Ramada Otelde TÜSİAD ile müşterek yapacağımız ve kısa adı BORGİP olan projemize davet için buradayız. Sayın Başkanım projemiz ile KOBİ’lerin yönetim becerisini iyileştirmeyi, nitelikli insan kaynağına erişimi kolaylaştırmayı ve teknoloji kullanım düzeyini artırmayı hedefliyoruz. Bu önemli toplantıya sizin aracılığınız ile tüm Elazığ TSO Üyelerini ve iş dünyasını davet ediyoruz” dedi.

BEKTAŞ: TEŞVİK YASASINDA BAŞKANIMIZIN MÜCADELESİ UNUTULMAZ …

TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyesi ve FIRATSİFED Başkanı Yahya Alper Bektaş da ziyarette yaptığı değerlendirmede, “8 Şubat tarihinde yapacağımız önemli toplantı hususunda Sayın Hocamız gerekli bilgilendirmeyi yaptılar. Ben özellikle Sayın Başkanımıza bir işadamı ve sivil toplum kuruluşu başkanı ve yöneticisi olarak ilimizin Teşvik Yasasındaki mağduriyetinin önlenmesi için verdiği mücadele için teşekkür ediyorum. Elazığ bugün çok önemli bir kazanım elde ederek artık 6. Bölge teşviklerinden istifade etmektedir. İş dünyası ve yeni yatırımlar açısından son derece önemli bir avantaj yakalandı. Şahsım ve iş dünyası adına Sayın Alan’a bir kez daha teşekkür ediyorum” ifadesinde bulundu.

ALAN: TEK HEDEFİMİZ VAR ELAZIĞ KAZANSIN İSTİYORUZ…

Açık ve Bektaş’ın ziyaretinden ve değerlendirmelerinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Alan da açıklamasında, “Sayın Açık ve Sayın Bektaş ile aileleri ilimiz iş dünyasının çok değerli temsilcileridir. Yıllardan beri bu şehrin katma değerine katkı sağlamakta ve istihdam yaratmaktadırlar. Ayrıca sosyal projeler ile de Elazığ’ın her zaman takdirlerini görmektedirler. Teşvik Yasasında ilimizin elde ettiği bu kazanımla yeni bir dönem başlamıştır. OSB içindeki yatırımlar artık 6. Bölge desteklerinden OSB dışındaki yatırımlar ise Cazibe Merkezleri Programı kapsamında değerlendirilecektir. Her halükarda yatırım nerede yapılırsa yapılsın mutlaka destek unsurlarından istifa edecektir. Şahsım ve Oda olarak bu mücadeleyi verirken tek hedefimiz ilimizin ve iş dünyamızın kazanması olmuştur. Bugün çok şükür Yüce Allah (c.c.) vermiş olduğumuz bu mücadelenin mükafatını vermiş ve tüm iş dünyası mutlu olmuştur. Elazığ’da her yapılacak yatırım ve her işe girecek bir işsiz kardeşimiz için bugün çok önemli bir avantaj elde etmiş bulunuyoruz. İnanıyorum ki, bu süreç İlimizin kalkınma ve gelişmesinde tarihi bir dönem noktası olacaktır. Bize bu mücadelemizde inanarak destek veren sizlere ve tüm üyelerimize bir kez daha teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

 

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Yorumu Doğrula

Yorumlar
Günışığı Android Uygulaması
ELAZIGELAZIG
Ulu Cami’nin eğriliği tescillendi
10251 kez görüntülendi
Elazığ'da bisiklet yarışı
31381 kez görüntülendi
Sivasspor Maçı
58092 kez görüntülendi
Fenerbahçe Maçı
69941 kez görüntülendi
Sıra
Takım
O
G
M
P
1
ÜMRANİYESPOR
19
11
3
38
2
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş
19
11
3
38
3
MKE ANKARAGÜCÜ
19
10
4
35
4
GİRESUNSPOR
19
8
4
31
5
BALIKESİRSPOR BALTOK
19
9
5
29
6
İSTANBULSPOR A.Ş
19
8
6
29
7
BOLUSPOR
19
8
8
27
8
ADANASPOR
19
7
6
27
9
GAZİŞEHİR G.ANTEP
19
6
5
26
10
ALTINORDU
19
7
7
26
Günışığı Gazetesi - Yeni Medya Gazetecilik Basın Yayın Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2018