Bugün 20 Mart 2018 - Salı
Spor Haberleri
Seri İlanlar
İhale İlanları
Foto Galeri
Video Galeri
“Tek hedefimiz gösterilen ilgiye layık olmak”
“Tek hedefimiz gösterilen ilgiye layık olmak”
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, üye buluşmaları kapsamında Üniversite Mahallesi, Yunus Emre Bulvarı, Hastane Caddesi ve Tunceli Garajında faaliyette bulunan Oda üyesi işyerlerini ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundu.
08 Mart 2018 14:19

1 Nisan 2018 tarihinde yapılacak olan Elazığ TSO seçimlerine katılacak ekibi ile üye ziyaretlerini sürdüren Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Üniversite Mahallesi, Yunus Emre Bulvarı, Hastane Caddesi ile Tunceli Garajı ve civarındaki yoğunlukta medikal ve sağlık sektöründe yer alan üyelerin bulunduğu işletmeleri ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Alan kendisine ve ekip arkadaşlarına gösterilen ilgiden büyük bir memnuniyet duyduğunu belirterek, “Bugün özellikle sağlık ve medikal sektörüne yönelik bir ziyaret gerçekleştirmeye gayret gösterdik. Ancak güzergahımız üzerindeki Oda üyesi işyerlerimizi de ihmal etmemeye çalıştık. Ziyaretlerimiz kapsamında Üyelerimizin çok yoğun bir ilgi ve teveccühünü görüyoruz. Gittiğimiz her yerde her ortamda bunu görmek bizleri gerçekten mutlu ediyor ve sorumluluklarımızın bir kat daha arttığını görüyoruz. Çünkü bize güvenen ve doğru işler yapacağımıza kanaat getiren üyelerimiz bu sorumluluğu omuzlarıma yüklemiş durumda. Her zaman ifade ediyorum bu makamlar vebal isteyen yerlerdir. Bu makamı hedefleyip bir başka yere geçme gibi bir düşüncemiz yok. Dolayısı ile tek amacımız ve hedefimiz bize gösterilen bu teveccühe layık hizmetler yaparak hem ilimiz ekonomi ve ticaretini geliştirmek hem de ilin sosyal, kültürel ve ekonomik kalkınma ve gelişmesini sağlamaktır. Ben ve ekipteki arkadaşlarım bu hedef ve ideal ile yola çıkmış bulunuyoruz. Siyasetçi değiliz. Boş vaatlerde bulunmuyoruz. Elazığ TSO talep makamıdır. Yapacağı iş ve hizmetlerin sınırı ve bütçesi yasalarla zaten belirlenmiştir. Bu seçimi kazanayım da ne olursa olsun gibi bir anlayış içerisinde değiliz. Ne söz verdiysek bugüne kadar yaptık. Bundan sonrada aynı duruşumuz devam edecek. Oda üyelerimize destek ve güvenleri için teşekkür ediyorum. Çok yüksek bir moral ile, sürecimizi devam ettiriyoruz. Rabbim inşallah emeklerimizi boşa çıkarmayacaktır” ifadelerinde bulundu.

ELAZIĞ TSO SEKTÖRE SAHİP ÇIKTI

Medikal sektör temsilcileri de ziyaretlerde yaptıkları değerlendirmelerde Başkan Alan’a teşekkür ederek, “Sayın Başkanımız medikal sektörünün sorunlarının çözüme kavuşturulması noktasında iki kez bölgesel toplantı düzenlemiştir. Bu toplantılarda sektörün sorun ve taleplerini başta Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı olmak üzere, SGK Genel Müdürlüğü, ilgili bakanlıklar ve TOBB’ye bildirmiştir. Sayın Başkanın bu girişimleri neticesinde başta fatura incelemeleri hususu olmak üzere, medikal ürünlerinin bizim dışımızda başka işyerlerinde satılmaması hususunda da çok önemli girişimlerde bulunmuştur. Kendisine teşekkür ve şükranlarımızı sunuyoruz” dediler.

BAŞKAN ALAN BİZLERİ GURURLANDIRDI

Hozat Garajı ve Tunceli Garajı ile civarındaki işyerlerini ziyaret eden Başkan Alan ve beraberindeki heyet burada çok yoğun bir ilgiyle karşılındı. Bugüne kadar neredeyse unutulan bu bölgelerdeki işyeri sahipleri, Başkan Alan’a kendilerini unutmadığı ve ziyaret ettiği için teşekkür ettiler. Başka Alan da burada yaptığı değerlendirmede, “Görev süremiz içerisinde en büyük ciroya sahip işletme ile sadece bir kişinin çalıştığı işletmeyi ayırmadan her kesime eşit mesafede olduk. Elazığ TSO her siyasi görüş, düşünce ve inanca sahip işi ticaret olan bir meslek örgütüdür. Biz burada Allah (c.c.) rızası için her kesimi kucaklayacak bir anlayışla hizmet veriyoruz. İnşallah bu ziyaretlerimiz bundan sonraki dönemde daha sıklıkla icra edilecektir” dedi.

Günışığı Haber Merkezi

 

 

BU HABERİ PAYLAŞIN!
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Digg'de Paylaş Del.icio.us'ta Paylaş Google'da Paylaş Yahoo'da Paylaş Technorati'de Paylaş
Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Yorumu Doğrula

Yorumlar
Günışığı Android Uygulaması
ELAZIGELAZIG
Ulu Cami’nin eğriliği tescillendi
10779 kez görüntülendi
Elazığ'da bisiklet yarışı
32062 kez görüntülendi
Sivasspor Maçı
58831 kez görüntülendi
Fenerbahçe Maçı
70688 kez görüntülendi
Sıra
Takım
O
G
M
P
1
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş
24
13
5
45
2
ÜMRANİYESPOR
24
13
6
44
3
MKE ANKARAGÜCÜ
24
12
5
43
4
GAZİŞEHİR G.ANTEP
24
10
6
38
5
İSTANBULSPOR A.Ş
24
11
8
38
6
BOLUSPOR
24
11
9
37
7
ALTINORDU
24
10
8
36
8
ELAZIĞSPOR
24
9
7
35
9
BALIKESİRSPOR BALTOK
24
10
8
33
10
ERZURUM BŞ. BLD.
24
8
7
33
Günışığı Gazetesi - Yeni Medya Gazetecilik Basın Yayın Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2018