Kırtasiyedeki tehlike!
05 Eylül 2014 21:45
Batı Kitap Kırtasiye sahibi Hanifi Batı, sağlıksız ve kalitesiz kırtasiye ürünlerine karşı aileleri uyardı.
Batı Kitap Kırtasiye sahibi Hanifi Batı, sağlıksız ve kalitesiz kırtasiye ürünlerine karşı aileleri uyardı.
Okulların açılmasına sayılı günler kala kırtasiye ürünlerinde satışlar arttı. Batı Kitap Kırtasiye sahibi Hanifi Batı, öğrencilerin sağlık sorunu yaşamamaları için ailelerin sağlıklı ve kaliteli kırtasiye ürünü almalarını istedi. 
Kırtasiyenin kırtasiyeciden alınması gerektiğini belirten Batı, “Elazığ’da ne yazık ki her yerde kırtasiye satılıyor. Burada dikkat edilmesi gereken şey, kırtasiyeyi kırtasiyeciden, gıdayı gıdacıdan, giyimi giyimciden almak lazım. Ama ne yazık ki hırdavatçılar, bakkallar kırtasiye satmaya başladı. Bunların hepsi kalitesiz, sağlıksız ve korsan ürünler satıyor. Çünkü ucuz satıyorlar. Ucuz niye satılır, kalitesiz olduğu için satılır. Bunlara dikkat etmek lazım. Kırtasiyeyi kırtasiyeciden almak lazım. Özelikle kaliteli mal satan, sağlık açısından da kulanım açısından da güzel olanı seçmek lazım. Güzel olanı seçmek istiyorsanız kırtasiyecilere yöneleceksiniz. Şuanda biz çantada ciddi bir indirim yapıyoruz. Bununda hizmet açısından önemi var. Çünkü vatandaşlarımız ucuz mala tevessül etmesin diye, kaliteli mal alsın diye kaliteli mal alsın diye bu indirimi yaptık. 9 ay taksit yapıyoruz.” dedi.
Firma olarak Elazığ halkına en iyi hizmeti sunmaya devam ettiklerini belirten Batı, “Biz  hizmeti ön planda tutuğumuz için sürekli yenilenmeyi, büyümeyi, hizmeti daha iyi nasıl yaparız hep bunun hesabını yapıyoruz. Her zaman geleceği hesaplarız. Onun için biz kırtasiyeci olarak yeni şubemizi açtık. Her zamanki gibi kaliteli ürünlerimizle, marka ürünlerimizle, lisanslı ürünlerimizle, kanserojen içermeyen ürünlerimizle hazırlığımızı tamamladık. Batı Kitap kırtasiye her zaman en iyisini, yapar. Biz her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Şuanda her şeyimiz tamam.” dedi.
 
Bu haber, Elazığ Haber - Günışığı Gazetesi - http://www.gunisigigazetesi.net sitesinden alınmıştır.