"Elazığ her tür iyiliği hak ediyor"
06 Eylül 2016 12:43
Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, Doğu ve Güneydoğu yatırım destek programında Elazığ'ın cazibe merkezi iller arasına girmesiyle ilgili açıklama yaptı.

 Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, Doğu ve Güneydoğu yatırım destek programında  Elazığ'ın cazibe merkezi iller arasına girmesiyle ilgili açıklama yaptı. 

Alpay, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Elazığ,milli ve manevi değerleri kendisine rehber etmiş,asil duruşlu insanların şehri. Vatan,millet ve devlet düşmanlarına,teröristlere, fetöcülere ve tüm hainlere karşı,savaşı, bayraklaşmış bir şehir. Çocukluk yaşlardan beri, böyle bir mücadelenin neferlerindeniz. Bu özel şehir, her tür iyiliği ve gelişmeyi hakediyor. Bizde bu niyet ve amaçla yıllardır çabamızı sürdürüyoruz.Son olarak Elazığ,teşvik kapsamında 5. Cazibe merkezinden biri oldu. Bu güzel karardan dolayı başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımıza kalbi şükranlarımızı sunuyoruz. Emek veren,katkı sunan başta milletvekillerimiz olmak üzere, herkesi kutluyor, Elazığ ve gakgoşlar için,ülkemiz için hayırlı sonuçlar getirmesini Allah'tan niyaz ediyorum."

Bu haber, Elazığ Haber - Günışığı Gazetesi - http://www.gunisigigazetesi.net sitesinden alınmıştır.