“Önemli olan futbolcuların performansı!..”
02 Ocak 2018 18:36
Hazırlıklara Antalya’da devam eden Kırmızı – Lacivertli ekibimizde, Teknik Direktör Alaattin Tutaş hazırlık maçlarının ölçü olmadığını söyledi…

TFF 3. Lig’de ara dönem hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Kırmızı – Lacivertli Temsilcimiz ElazizBelediyespor’da, Teknik Direktör Alaattin Tutaş hazırlıklar hakkında bilgiler verdi.
Kampın son derece verimli geçtiğine vurgu yapan Tutaş, “Güzel bir ortamda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. İki hazırlık maçı yaptık ve 1 mağlubiyet, 1 beraberlik aldık. Maçlarda tüm futbolcularımızı görme fırsatı buluyoruz. Lig başlayana kadar ideal kadromuzu oturtma çabası içinde olacağız. Hazırlık maçlarında aldığımız sonuçlar kimseyi yanıltmasın, bizim için önemli olan futbolcularımızın sergiledikleri performans. Hazırlık maçları ölçü değil. İki hazırlık maçı daha oynayıp kampımızı tamamlamayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.
“İYİ BİR ELAZİZ BELEDİYESPOR İZLETTİRECEĞİZ”
Transfer çalışmaları hakkında da bilgiler veren ElazizBelediyespor Teknik Direktörü Alaattin Tutaş, “Şu ana dek üç transfer gerçekleştirdik. Elazığspor’dan genç oyuncular Eren Çinkılınç ve Kadir Taşoğlu bizimle olacak ligin ikinci yarısında. Onların takıma adaptasyonu için çabalıyoruz. Oğuzhan Baykal’ın maç eksikliği var onu gidermeye çalışıyoruz. Eski takımında yaşadığı sorunlardan dolayı bir süre forma giyemedi ama en kısa sürede takıma adapte olacağı düşüncesindeyiz. Lig uzun ve zorlu bir maraton. 2. yarı ilk yarıya nazaran daha zor geçecek. Üst sıraları zorlayan takımlar kadrolarına ciddi takviyeler yapacak. Bizde bu uzun maratonda eksik bölgelerimize alternatif futbolcu takviyeleri yapmayı hedefliyoruz. Arayışlarımız devam ediyor. Yönetimimiz sağ olsun sürekli yanımızda, desteklerini esirgemiyorlar. Ligin ikinci yarısında iyi bir ElazizBelediyespor izlettireceğimiz inancındayım ben” dedi.

Bu haber, Elazığ Haber - Günışığı Gazetesi - http://www.gunisigigazetesi.net sitesinden alınmıştır.