Kamp günlüğü
02 Ocak 2018 18:37
Bordo-Beyazlılar sabah ve öğleden sonra olmak üzere dün günü çift idmanla tamamladı…

28 Aralık Perşembe  günüAntaya’da toplanarak 2. Yarı öncesi hazırlıklarına başlayan Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor, günü çift antrenmanla tamamladı…

*Çift çalışma…

Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Elazığspor’da, 2. Yarı öncesi hazırlık çalışmaları Antalya TitanicOtel’de sürüyor. Bordo-Beyazlı ekip, Teknik Heyet’in hazırladığı antrenman programı doğrultusunda günü 2 çalışma yaparak tamamladı…

Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ve yardımcı antrenörler nezaretinde yapılan çalışmaların ilki, saat 11.00’de Titanic Otel Sahası’nda gerçekleştirildi. Isınma ağırlıklı ön koşunun ardından fitness spor salonunda güç-kuvvet çalışması ile sona eren günün ilk antrenmanı yaklaşık 90 dakika sürdü.

 *Akşam teknik taktik…

Bordo-Beyazlılar Saat 17.30’da gerçekleştirilen günün 2. Antrenmanı’nda ise teknik-taktik ağırlıklı varyasyonlar üzerinde çalıştılar. Antalya Kampı’nın 6. Günü’nde yapılan antrenmanlara izinli olan WelingtonTom ile hasta olan ElmarBjarnason dışında tüm futbolcular katıldılar.

Elazığspor’da Antalya TitanicOtel’de sürdürülen 2. Yarı öncesi hazırlık kampındaki antrenmanlara yapılacak olan çift çalışmayla devam edilecek.

Bu haber, Elazığ Haber - Günışığı Gazetesi - http://www.gunisigigazetesi.net sitesinden alınmıştır.