Sivricespor’dan İl Hakem Kurulu’na teşekkür
03 Ocak 2018 21:13
Daha önce hakemlerin yanlı ve adil olarak görev yapmadıkları konusunda her fırsatta sert açıklamalarda bulunan Sivricespor Kulüp Başkanı Fetiahmet Yetik bu kez hakem camiasına teşekkür etti.
1.Amatör Küme Futbol Ligi B Grubu’nda mücadele eden Sivricespor’da  Kulüp Başkanı Fetiahmet Yetik 31 Ocak Pazar günü Sivrice’da oynanan Sivricespor-Keban TeksporMaçı’ndagörev yapan hakem tirosunu yürekten kutladığını söyledi…
Daha önce hakemlerin yanlı ve adil olarak görev yapmadıkları konusunda her fırsatta sert açıklamalarda bulunan Sivricespor Kulüp Başkanı  Fetiahmet Yetik bu kez hakem camiasına teşekkür etti.
Adil ve dürüst bir maç yönettikleri zaman teşekkür etmesini de bildiklerini, Pazar günü oynanan ve 3-3’lük beraberlikle sonuçlanan Sivricespor-Keban TeksporMaçı’nın hakem tirousu olan Ahmet Turan Timuroğlu ile yardımcıları Murat Karakaş ve Ozan Bozkurt’un adil ve tarafsız yönetiminden dolayı Sivricespor Kulübü olarak son derece memnun olduklarını belirten Başkan Yetik eleştirdikleri gibi bugünde haklıya hakkını teslim etmeleri gerektiğini kaydetti.
Spor servisimize özel açıklamalarda bulunan Fetiahmet Yetik şunları söyledi; “Hakemlerin taraflı ve adil maç yönetmedikleri konusunda zaman zaman sert eleştirilerde bulunduk. Haksızlığa karşı her zaman dik duran biri olarak bu kez de hakem camiasına teşekkür ediyorum. Pazar günü ilçemizde oynanan ve her iki takım açısında hayati öneme sahip olan ve en ufak hatada 1 senelik emeğin boşa gideceği maçta hakem triosunun dürüst ve adil yönetiminde dolayı son derece memnun kaldık. Hakemin saha içinde futbolculara yaklaşımı, pozisyonları incitmeden ve kırmadan anlatımı son derece güzel bir davranıştı. Ben başta hakemlerimiz Ahmet Turan Timuroğlu ile yardımcıları Murat Karakaş ve Ozan Bozkurt’un yanı sıra tüm hakem camiamıza teşekkürlerimi ve saygılarımı iletiyorum.”
 
Bu haber, Elazığ Haber - Günışığı Gazetesi - http://www.gunisigigazetesi.net sitesinden alınmıştır.