“Amirim izin ver ‘Beyaz’ desinler!..
06 Şubat 2018 01:18
Ankaragücü-Elazığspor maçının ardından Elazığspor taraftarlarıyla 19 Mayıs Stadyumunda görevli çevik kuvvet polislerinin arasında yaşanan Bordo-Beyaz tezahüratı sosyal medyada izlenme rekorları kırdı.

 Pazar günü Ankara 19 Mayıs Stadyumu’nda oynanan ve golsüz sona eren Ankaragücü-Elazığspor maçının ardından Bordo-Beyazlı Taraftarlarla, müsabakada görevli polislerin arasında yaşanan bordo-beyaz tezahüratı sosyal medyada izlenme rekorları kırdı…

Birlik ve beraberliğe, hoşgörüye Ülkece en çok ihtiyaç duyduğumuz bu dönemlerde Ankara’da oynanan Ankaragücü-Elazığspor karşılaşmasının ardından stadyumda görevli polisler ile bordo-beyaz taraftarlar arasındaki güzel diyaloglar kameralara yansıdı. Maçın bitimiyle Elazığspor taraftarlarının bordo tezahüratına polisler beyaz cevabı verirken, tribünlerde güzel görüntüler oluştu. Elazığspor taraftarlarının bordo tezahüratına polisler önce sessiz kaldı. Bunun üzerine Elazığspor taraftarı, polislerin amirinden tezahürat için izin istedi. Beklenen izin amirden gelince taraftarlarla polisler arasında karşılıklı bordo-beyaz tezahüratı yapıldı. Bu görüntüler kısa sürede sosyal medyada yaygınlaşınca paylaşım rekoru kırardı.  Birçok yorumun yapıldığı paylaşımda samimi tavırlar büyük beğeni aldı.


Bu haber, Elazığ Haber - Günışığı Gazetesi - http://www.gunisigigazetesi.net sitesinden alınmıştır.