ESYSK Deplasmanda Daha Farklı
06 Şubat 2018 15:41
Antrenör İsmail Bayraktar evlerinde oynayacakları Kemalpaşa Maçı’na tüm taraftarları maça gelmeleri konusunda çağrıda bulundu…
 Türkiye Hentbol Deplasmanlı Kadınlar 1.Liginde Bölgenin tek temsilci olan Elazığ Sosyal Yardımlaşma Bayan Hentbol Takımı, Rize deplasmanından 1 puanla döndü. İkinci devrenin ilk maçında Bandırmasporu elinden kaçıran Sarı Siyahlı Ekibimiz bu hafta deplasmanda ligin iddialı takımlarından Pazar Sporla 24-24 berabere kaldı. 4 Şubat Pazar günü Ardeşen spor salonundan oynanan maçta hentbolcu kızlarımız taraflı tarafsız herkesin beğeni kazandı. Müsabaka sonunda gazetemize bir değerlendirme yapan  ESYSK hentbol takımı antrenörü İsmail BAYRAKTAR; “Öncelikle bu sezonun en iyi mücadelesini veren sporcularımı yürekten kutluyorum. Kadrosunda 4 Yabancı oyuncu barındıran Pazar sporu, birazda hakemin desteği ile elimizden kaçırdığımızı söyleyebilirim. Müsabakanın ilk yarısı 8-14 önde kapatan sporcularımın ikinci devreye çok kötü başladı. Ancak İlerleyen dakikalarda yine oyun üstünlüğünü ele alan sporcularım hakemin son dakikalarda verdiği iki tane haksız yedi metre atışına engel olmadı. Böylece deplasmanda 24-24 berabere kalan takımımız Süper lig hayalleri kuran Pazar spora ağır bir yara aldırdı” dedi.
 
*Evimizde İzmir Temsilcisini Ağırlıyoruz
Haftasonu evinde oynayacakları Kemalpaşa Maçı’na tüm taraftarları maça gelmeleri konusunda çağrıda bulunan başarılı antrenör İsmail Bayraktar; “11 Şubat 2018 tarihinde evimizde İzmir temsilcisi Kemalpaşa Sporu ağırlayacağız. Lig sıralamasında bir üstümüzde bulunan rakibimizle oynayacağımız mücadeleye çok önem veriyoruz. Özellikle hızlı oyunu çok kullanan rakibimizin hızını keserek evine puansız göndermenin hesaplarını yapıyoruz. Pazar günün Yakup Kılınç spor salonunda saat: 12.00 de oynanacak müsabakaya tüm spor camiasını bekliyoruz.”şeklinde konuştu.
Bu haber, Elazığ Haber - Günışığı Gazetesi - http://www.gunisigigazetesi.net sitesinden alınmıştır.