Karataş’tan taraftara çağrı
08 Şubat 2018 17:47
Elazığspor Kulubü Başkanı Sedat Karataş, Cumartesi günü sahalarında oynayacakları Denizlispor karşılaşmasında taraftarı tribünlerde görmek istediklerini söyledi.
Cumartesi kendi saha ve seyircisi önünde Denizlispor ile karşılaşacak olan Temsilcimiz Elazığspor’da Kulüp Başkanı Sedat Karataş bu zorlu maçta Bordo-Beyazlı Taraftarlardan destek istedi…

Spor Servisimize özel açıklamalarda bulunan  Başkan Karataş  bu maçta kıracakları seyirci rekoru ve alacakları puanlarla sıralamadaki yerlerinin tüm Elazığlılalara  çok keyifli bir hafta sonu yaşatacağını belirterek Cumartesi gününü bir şölen halinde geçirmek için takımın büyük taraftarına olan ihtiyacının her zamankinden fazla olduğunu kaydetti. "Bütün taraftarlarımızı tribünlere bizi desteklemeye davet ediyorum" diyen Karataş, destekleri her maçta kendilerine güç katan taraftarlarının desteğiyle zorlu mücadeleden 3 puanla ayrılan taraf olacaklarını vurguladı. Takımda moral ve motivasyonun üst seviyede olduğuna işaret eden Karataş, "Bu maçı kazanarak çıkışa geçeceğiz. Ben buna gönülden inanıyorum. Taraftarlarımız da buna inansın ve bizi desteklemeye devam etsinler" dedi.

Bu haber, Elazığ Haber - Günışığı Gazetesi - http://www.gunisigigazetesi.net sitesinden alınmıştır.