2. Amatör'ün başlama tarihinde değişiklik!..
09 Şubat 2018 22:32
Beyhan Belediyespor, Arıcak Trabzon Akdağspor’un lige katılacağı yönünde açıklamaları nedeniyle Futbol İl Tertip Komitesi başlama tarihini 2 hafta erteledi…
 Daha önce 10-11 Şubat 2018 tarihlerinde başlayacağı açıklanan Elazığ 2. Amatör Küme Futbol Ligi'nde takımların liglere yeni katılan 2 takımın lisans işlemlerini tamamlayamaması nedeniyle ertelendi. 2 hafta ertelenen 2. Amatör'de mücadele 24-25 Şubat tarihlerinde oynanacak karşılaşmalarla başlayacak.
Elazığ 2. Amatör Küme Futbol Ligi’nde 2017-2018 sezonu fikstürü bir süre önce çekilmiş, 13 takım A ve B olmak üzere iki ayrı gruba ayrılmış, sezonun ise 10-11 Şubat’ta başlaması kararlaştırılmıştı. A Grubu takımlarından Yazıkonak Gençlikspor ligden çekildiğini açıklamasının ardından, gözler 10-11 Şubat tarihlerinde oynanacak ilk hafta karşılaşmalarına çevrilmişti. Spor servisimizin edindiği bilgilere göre Beyhan Belediyespor, Arıcak Trabzon Akdağspor’un lige katılacağı yönünde açıklamaları ve lisans işlemlerini yetiştirememesi nedeniyle, bu hafta başlaması gereken 2. Amatör Küme Futbol Ligi karşılaşmaları iki hafta ertelendi. 2. Amatör Küme'de ilk hafta karşılaşmaları 24-25 Şubat tarihlerinde oynanacak.
2. Amatör Küme Futbol Ligi’nde A Grubu'nda Arıcakspor, Şekerspor, Mornikspor, Galatakentspor, Akyürekspor ve Akçakiraz Gençlik, B Grubu'nda ise Baskil Şafakspor, Abdullahpaşaspor, Beyhan Belediyespor, Arıcak Trabzon Akdağspor, Harput Sağlıkspor ve Şafakgücü takımları yer alacak.
Bu haber, Elazığ Haber - Günışığı Gazetesi - http://www.gunisigigazetesi.net sitesinden alınmıştır.