Bjarnason, Samsun Maçı’nda oynayacak mı?
05 Mart 2018 00:01
Temsilcimiz TY Elazığspor’da Elmar Bjarnason’un Ümraniye maçından sakatlanarak çıkmasının ardından çalışanlar, yıldız futbolcuyu Samsunspor maçına yetiştirmeye çalışıyor.

Lider Çaykur Rizespor beraberliğinin ardından, Lig 2’si Ümraniyespor’u da 3-0’lık skorla mağlup eden ve çıkışını sürdüren Temsilcimiz TY Elazığspor’da İzlandalı Yıldız Oyuncu Elmar Bjarnason’un  yaşadığı sakatlık moralleri bozdu…

Geldiği günden itibaren oynadığı futbol ve duruşuyla Bordo-Beyazlı Taraftarların sevgilisi haline gelen İzlandalı Yıldız Oyuncu Elmar Bjarnason Samsunspor Maçı’na yetiştirilmeye çalışılıyor.

Ümraniyespor Maçı’nın 74. Dakikası’nda girdiği ikili pozisyonda sakatlanan ve yerini Muhammed İldiz’e bırakmak zorunda kalan tecrübeli futbolcu için seferberlik ilan edildi. Yapılan kontrollerde sağ ayak bileğinde ödem oluşan ve dün gerçekleştirilen idmana çıkamayan Bjarnason’un Samsunspor Maçı kadrosuna dahil edildiği öğrenildi. Yıldız oyuncunun, bu zorlu karşılaşmada oynayıp oynayamayacağı maç saatinde belli olacak.

Bu haber, Elazığ Haber - Günışığı Gazetesi - http://www.gunisigigazetesi.net sitesinden alınmıştır.