Operasyon Çok Açık

Türkiye'yi tekrar emir alan bir ülke haline getirmek isteyen dış güçler, Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinin Kasım 2019'da yapılacağını dikkate alarak, operasyonu adım adım yapıyorlardı. Çünkü önlerindeki bu uzun sürede, iktidarı, daha doğrusu Sayın Erdoğan'ı yıpratabileceklerinin rahatlığı içindelerdi. 
Ancak 24 Haziran erken seçim kararı, Batı ve güdümündeki şer odaklarını panikletti. Bu nedenle var güçleriyle açıktan saldırmaya başladılar. Ellerinde kalan en büyük silahın ekonomi olduğuna inandıkları için, döviz ve kredi notumuzla oynamaya başladılar.
Paniklediler dedim, çünkü operasyonlarını artık gizlemiyorlar. Bazen AB'deki komisyonlardan bir üye, bazen bir bakan, bazen bir düşünce kuruluşu ve her daim kredi derecelendirme kuruluşları olumsuz açıklama yaparak operasyon çekiyorlar. Bu şer odaklarına, elbette yurt içinde, ülkesine, milletine düşman hainlerce de destek verildiği muhakkak.
Bugün dövizdeki bu yükselişin gerçek olmadığını, bir sun'i şişirme olduğunu, seçimleri etkileme çabası, daha doğrusu Gezi, 17-25 Aralık ve nihayet 15 Temmuz ihanet darbe kalkışmasıyla düşüremedikleri Sayın Erdoğan'ı ve diz çöktüremedikleri Türkiye'yi düşürme çabaları olduğunu akl-ı selim her vatandaşımız gayet iyi bilir. 
Başarabilecekler mi? Asla... Çünkü bu necip milletin feraseti çok yüksek, dönen dolapları ve yapılan operasyonları görüyor. Vatanı ve bağımsızlığı için canını vermede zerre kadar tereddüt göstermeyen bu millet, doların dalgalanması karşısında mı pes edecek?
Ha, Batı ve emrindeki şer güçler, para kuruluşları, bununla başarılı olacaklarına inanmasalar bile son bir ümit deyip deniyorlar. Zira başka ülkelerde bu ahlaksız yolla başarı elde etmişlerdir.
Ancak unutmamaları gerekir ki, bu millet, söz konusu bağımsızlığı, vatanı, dini, devleti ve bayrağı olunca, hiçbir şer güç onu milli duruşundan vazgeçiremez, gücü ne olursa olsun. Çünkü bu ulvi değerlerin ucuz olmadığını çok iyi bilir. Bu değerler için nice şehit vermiş/veriyor ve şehit kanıyla vatanın her karış toprağını mühürlemiştir. Bu fedakarlığı gösteren bir millete dolarla operasyon çekip netice alacağını düşünmek, Batılı emperyalistlere has bir aptallık olsa gerek. Bir türlü ders almayan bu şer ittifakına, Allah'ın  izniyle milletimiz, 24 Haziranda hiç unutamayacakları bir ders daha verecektir.
Biraz değiştirerek sunduğum şu paylaşım, milletimizin hislerine tercüman olduğu kanaatindeyim.
Dolar 10, Euro 11, benzin 15 lira olsa ne olur, biz bir ve beraber olarak onurumuzla yaşadıktan sonra.
Dolar 50, Euro 60, benzin 70 kuruş olsa ne olur, biz diz çökmüş ve parçalanmış olduktan sonra.
Unutmayalım! Libya'da benzin bedava, Suriye'de ucuzdu. Şimdi ne Libya var ve ne de Suriye.

YORUM EKLE