Elazığlı firmalar fuarda…

4. Uluslararası Mermer, Doğaltaş Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı Naturel Stone, kapılarını ziyaretçilerine açtı. Fuara Elazığ’dan 10 firma katıldı.

Elazığlı firmalar fuarda…
Türk mermer ve doğaltaş sektörünün en önemli fuarlarından olan 4. Uluslararası Mermer, Doğaltaş Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı Naturel Stone, Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Oğuz Satıcı, İstanbul Maden İhracatçıları Birliği (İMİB) Başkanı Ahmet Keleş, İstanbul Sanayi Odası (İSO) Başkanı Tanıl Küçük ve çok sayıda davetlinin katılımıyla kapılarını ziyaretçilerine açtı.
 
Sektördeki yenilikler ve tasarımların sergilenmesi açısından son derece önemli olan fuara bu yıl Çin, Hindistan, İtalya, Mısır, Lübnan, Avusturya, Ukrayna, Almanya, Fas, Tunus, Birleşik Arap Emirlikleri, İran, Ukrayna ve Rusya'dan 70 firma katılıyor. Toplam 80 bin metrekare alanda 465 firmanın katılımıyla gerçekleşen fuarda, Afyonkarahisar, Elazığ, Denizli, Bursa, Balıkesir ve Diyarbakır'ın yanı sıra Türkiye'nin diğer bölgelerindeki ocaklardan gelen 290 farklı ürün de sergileniyor.

4. Uluslararası Mermer, Doğaltaş Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı Naturel Stone’ye Elazığ’dan EMMAD’ın organizesiyle mermercilikle iştirak eden10 firma katıldı.
Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2007, 00:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER