Kamaç: 'Elazığ'ın kalkınması için el birliği ile hareket edeceğiz'

Elazığ Ekonomi Platformu Dönem Başkanı Süleyman Kamaç ortak amaçlarının Türkiye’nin ve Elazığ’ın ekonomisinin ve ticaretinin büyümesi olduğuna dikkat çekerek, Elazığ’ın kalkınması, gelişmesi ve büyümesi için el birliği ile hareket edeceklerini söyledi.

Kamaç: 'Elazığ'ın kalkınması için el birliği ile hareket edeceğiz'

Elazığ Ekonomi Platformu Dönem Başkanı Süleyman Kamaç, Platform Üyesi EMOSDER Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gül ile birlikte TÜMSİAD Elazığ Şube Başkanlığı Görevine seçilen Ahmet Özbay’ı ve Platform Üyesi Elazığ Emlakçılar Derneği Başkanı Hakan Albayrak’ı ziyaret ettiler.
Elazığ Ekonomi Platformu heyeti ilk olarak TÜMSİAD Elazığ Şube Başkanlığı görevine seçilen Ahmet Özbay ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret ettiler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Elazığ Şube Başkanı Ahmet Özbay: “TÜMSİAD olarak Elazığ Ekonomi Platformu üyesiyiz. Biz Tüm Sanayiciler ve İş adamları Derneği olarak başkanımızın yanındayız. Başkanımızla birlikte beraber elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Elazığ’ın ticaretinin ve sanayisinin gelişimi için hep beraber birlik ve beraberlik içerisinde hayırlı hizmetlerde bulunacağız” dedi.
Elazığ Ekonomi Platformu heyeti daha sonra Elazığ Emlakçılar Derneği Başkanı Hakan Albayrak’ı ziyaret ederek sektörde yaşanan sıkıntıları ve çözüm önerileri hakkında Başkan Albayrak’dan bilgiler aldılar.
Ziyaretler sonrasında bir değerlendirmede bulunan Elazığ Ekonomi Platformu dönem Başkanı Süleyman Kamaç, ortak amaçlarının Türkiye’nin ve Elazığ’ın ekonomisinin ve ticaretinin büyümesi olduğuna dikkat çekti.
“Elazığ ekonomisini nasıl bir adım daha ileriye götürebiliriz? Bunun gayreti ve çabası içindeyiz.” diyen Süleyman Kamaç, Elazığ’ın kalkınması, gelişmesi ve büyümesi için el birliği ile hareket edeceklerini söyledi. GÜNIŞIĞI 
 

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2018, 12:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER