Sorunları muhataplarına ulaştırdık

Elazığ TSO 2014 yılı son meclis toplantısı A.Hamit Kaya başkanlığında meclis üyelerinin katılımı ile yapıldı.

Sorunları muhataplarına ulaştırdık

Elazığ TSO 2014 yılı son meclis toplantısı A.Hamit Kaya başkanlığında meclis üyelerinin katılımı ile yapıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Meclis Başkanı A.Hamit Kaya, 2014 yılında 12 kez toplanan Elazığ TSO Meclis Üyelerine katılım ve desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “Sizlerin şahsında tüm üyelerimizin ve halkımızın 2015 yılını kutluyor, sağlık, huzur ve bol kazançlı bir yıl olmasını temenni ediyorum” dedi.

SORUN VE BEKLENTİLERİ İLK AĞIZDAN MUHATAPLARINA ULAŞTIRDIK…

Meclis Başkanı Kaya yaptığı değerlendirmede, “Çok değerli Meclis Üyesi arkadaşlarım, öncelikle 2014 yılında yapmış olduğumuz tüm toplantılara iştirak eden ve Odamız etkinliklerine katılımlarıyla ve önerileriyle destek sağlayan tüm Meclis Üyelerine teşekkür ediyorum. 2014 yılı içerisinde Odamız Meclisi olarak üyelerimizin ve toplumun genel sorunlarını ilk ağızdan muhataplarına ulaştırma noktasında ve kurumlar arası işbirliklerinin geliştirilmesine yönelik çok değerli çalışmalar gerçekleştirdik. Malumunuz olduğu üzere, Sayın Valimiz, Sayın Belediye Başkanımız, Sayın KOSGEB Müdürümüz, Sayın FKA Yönetimi, MÜSİAD Elazığ Yöneticileri ve Sayın OSB Yönetim Kurullarını Odamız Meclisinde ağırlayarak karşılıklı olarak görüş alışverişinde bulunduk. İlimiz yöneticileri ile ekonomi ve sanayinin gelişmesi noktasında önemli olan kurum ve kuruluşlarla müşterek çalışma ve değerlendirmelerimiz 2015 yılında da devam edecektir. Bu toplantılarla birlikte şahsım ve meclis üyesi arkadaşlarımızın yapmış oldukları işyeri ziyaretlerinde bizlere ulaştırılan tüm konuların takipçisi olmaya gayret gösterdik. Yeni yılda bu girişim ve çalışmalarımızı artırarak devam ettireceğiz. Bu düşüncelerle, sizlerin şahsında tüm üyelerimizin ve halkımızın 2015 yılını kutluyor, sağlık, huzur ve bol kazançlı bir yıl olmasını temenni ediyorum” dedi.

2015 YILI BÜTÇESİ VE FAALİYET RAPORU OKUNDU

Meclis Başkanı A.Hamit Kaya’nın değerlendirmesinin ardından Elazığ TSO 2015 yılı tahmini bütçesi meclis üyelerinin dikkatine sunularak oylandı. 2014 yılında yapılan faaliyetler ana başlıklar halinde okunarak Meclis Üyeleri bilgilendirildi. Faaliyet Raporu’nun tüm üyelerimiz, ilgililer ve halkımız tarafından da takip edilmesi için, Odamız Web sitesinde yayınlanması Meclis Üyelerince önerildi. Toplantı 2015 yılında Oda Meclisi ve Yönetim Kurulu’nun yapacağı çalışmaların değerlendirilmesi ve karşılıklı görüş alışverişi ile sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2014, 10:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER