15 Yer Özel Güvenlik Bölgesi İlan Edildi

Elazığ Valiliğinden yapılan açıklamada, Alacakaya, Arıcak, Karakoçan ve Palu ilçe sınırları içerisindeki On beş ayrı bölge Özel Güvenlik Bölgesi İlan Edildi.

15 Yer Özel Güvenlik Bölgesi İlan Edildi

Terörle mücadele kapsamında icra edilecek operasyonlarda halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması amacıyla 4 ilçede 15 ayrı yerin özel güvenlik alanı ilan edildiği belirtildi.

Elazığ Valiliğinden yapılan açıklamada, “(19.02.2021) Terörle mücadele kapsamında milli güvenlik, kamu düzeni ve esenliğinin temin edilmesi, suç işlenmesinin önlenmesi, vatandaşlarımızın hak ve özgürlüklerinin korunması, planlanacak ve icra edilecek operasyonlarda halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması amacıyla, aşağıda koordinat bilgileri yazılı Elazığ ili Alacakaya, Arıcak, Karakoçan ve Palu ilçe sınırları içerisindeki (15) Onbeş ayrı bölge 01 Ocak 2021 - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında 3399 Sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile Geçici Özel Güvenlik Bölgesi ilan edilmiştir. Halkımızın can ve mal güvenliği için; Geçici Özel Güvenlik Bölgelerine Mülki Amir izni olmadan girişler yasaklanmıştır. Kamuoyuna duyurulur.” Denildi.

ÖZEL GÜVENLİK BÖLGELERİ

Alacakaya Gortil Bölgesi, Alacakaya Herbite Bölgesi, Arıcak Kurşunlu Bölgesi, Arıcak Görese Bölgesi

Karakoçan Gazdağı Karaboğa Dağları Hattı Bölgesi, Karakoçan Dilektaşı Bölgesi, Karakoçan Akpınar Batısı Bölgesi, Karakoçan Pilavtepe Bölgesi, Karakoçan Koçyiğitler Köyü Batısı Bölgesi, 0 Karakoçan Başak Bölgesi, Karakoçan Velikan Doğusu Bölgesi, Karakoçan Çatılı Bölgesi,

Palu Akdağ Bölgesi, Palu Haydar Bölgesi, 5 Palu Deştibotan Bölgesi,

Yorumlar (0)
16°
açık
Namaz Vakti 22 Nisan 2021
İmsak 04:01
Güneş 05:30
Öğle 12:27
İkindi 16:11
Akşam 19:13
Yatsı 20:37
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Yeni Sayımız
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@