8 Yıldır Desteksiz Şenlik Düzenliyor

Elazığ’ın Karakoçan ilçesine bağlı Yüzev köyünde bulunan Seyit Battal Gazi şenliklerinin 8. Si yapıldı. Yapılan şenliğin en büyük özelliği bir öğretmen tarafından 8 yıldır aralıksız yapıldığı ve hiçbir katkı alamdan kendi imkânlarıyla yapıyor olması.

Elazığ belediye kültür merkezinde yapılan 8. Seyit Battal Gazi şenliklerine, çok sayıda davetli katıldı. Programa katılanalar Şenliğin organizasyonu yapan Sabri Eyüp Ağaoğlu’nu teşekkür ederek, bu güne kadar hiç kimseden bir katkı almadan şenliği aralıksız sürdürmesinin taktire şayan olduğunu ifade ettiler.

Davetlileri kapıda karşılayan Sabri Ağaoğlu, yaptığı açılış konuşmasında,” Karakoçan ilçesine bağlı, Yüzev köyü sekizinci Seyyit Battal Gazi Şenlikleri düzenlendi.

Elazığ Belediyesi, kültür ve kongre merkezinde düzenlenen şenliğe katılımın oldukça yüksek ve coşkulu olduğu görüldü.

Şenliği düzenleyen eğitimci-yazar Sabri Ağaoğlu, yaptığı konuşmada, “ Adı dilden dile, ünü kuşaktan kuşağa yayılan Seyyit Battal Gazi hazretleri ile ilgili sekizinci şenliğimizi yapıyoruz. Şenliğimizi geleneksel hale getirdik. Hiç ara vermeden sekizinci şenliğimizi yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Seyyit Battal Gazi hazretlerinin anısını yaşatmak amacıyla, misafirlerimize, plaket, çerçeveli üstün hizmet şükran belgesi ve tüm misafirlerimiz olmak üzere hepsine hediye veriyoruz. Tüm giderlerin kendisi tarafından karşılandığı belirten eğitimci-yazar Sabri Ağaoğlu, katılımın her zaman beklenenin üstünde olması bizleri oldukça sevindiriyor. Nasip kısmet olursa şenliklerimizi yapmaya devam edeceğiz. Dostlarımın ve arkadaşlarımın hiçbir zaman bizleri yalnız bırakmamaları bizlere güç ve kuvvet vermektedir. Bizleri yürekten destekleyen tüm dostlarıma, arkadaşlarıma ve diğer katılımcılara en kalbi duygularımla, şükranlarımı ifade etmek istiyorum.” Diye konuştu. Yapılan konuşmaların ardından Şenliği düzenleyen Sabri Ağaoğlu, katılımcılara plaketlerini verdi.

Gazetemiz yazı işleri müdürü Şah İsmail Gezici’ye üstü hizmet şükran belgesi verildi.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 16:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sabri  AĞAOĞLU,
Sabri AĞAOĞLU, - 2 ay Önce

Değerli Kardeşim, Kıymetli Dostum, Muhterem Arkadaşım Şah ismail GEZİCİ Bey, Yazınızı Okudum. Güzel Duygu, Düşünce ve Yorumlarınız İçin En Kalbi Duygularımla Teşekkürlerimle Birlikte Şükranlarımı Arz Ediyorum. Seyyit Battal Gazi Şenliğine Göstermiş Olduğunuz İlgiden Dolayı, Kanal Fırat Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Sayın Zeki AKBIYIK Beye, Sizin Gibi Değerli Program Yapımcısı Kardeşim Şah İsmail GEZİCİ Beye, Kanal Fırat Televizyonu Haber Spikeri Sayın Serkan AKSAKAL Beye, Ajans 23 Haber Sitesi Genel Yayın Yönetmeni Sayın Eyyüp DENİZ Beye ve Günışığı Gazetesi Çalışanlarına Bir Kez Daha Teşekkür Eder. Hepinize Saygı ve Sevgilerimi Sunarım. Sabri AĞAOĞLU

SIRADAKİ HABER