"Allah, Şahin Şerifoğulları'na Yardım Etsin"

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, katıldığı bir televizyon programında Elazığ ve ülke gündemine ilişkin flaş açıklamalarda bulundu.

"Allah, Şahin Şerifoğulları'na Yardım Etsin"

Kanal 23'te Zülfü Bal'ın hazırlayıp sunduğu Gece Görüşü programına katılan Milletvekili Erol, programda yaptığı açıklamalarda, Elazığ Belediyesinin borçlardan ötürü zor bir süreçte olduğunu ve hizmet yapamaz duruma geldiğini kaydetti.
AK Parti Elazığ milletvekillerine bu konuda çağrıda bulunan Milletvekili Gürsel Erol, "Metin Bulut sözlerini tutsun, belediyeyi iktidar partisine verin her hizmet gelsin demişti. Metin Bulut Sözlerini tutsun. Bu iş palavra atmakla olmaz. Hadi ödesinler belediyenin borçlarını. AK Parti milletvekilleri Şahin Şerifoğulları’na borç konusunda destek olmalı. Destek olmazlarsa Şahin Şerifoğulları Elazığ’a hizmet edemez. Allah Şahin Şerifoğulları"na yardım etsin. İttifak adayımız Elazığ Belediyesini alsaydı, hırsızlık yolsuzluk yapanlara dava açar, ceza almalarını sağlardık. " dedi.

"ELAZIĞ'IN TEK KURTULUŞ YOLU VAR!"

Elazığ'ın sıkıntılı bir süreçten geçtiğini ifade eden milletvekili Erol, "Elazığ’ın tek bir kurtuluş yolu var, o da turizm şehri olabilmesidir. Bunun dışında bir kurtuluş yolu çaresi yoktur. Yaşlılarımız duman beni duta derdi. Elazığ aynen bu durumda, neresinden tutarsan problem ve sorun var. Elazığ’da güzel olan, yolunda giden tek şey, Elazığlıların misafirperverlikleri ve Milli duruşlarıdır. Bunun dışında iyi olan bir şey yok Elazığ’da." ifadelerini kullandı.
 

"SURİYELİLER ÜLKELERİNE GÖNDERİLMELİ"

Elazığ'da Sarayatik Mahallesinde Suriyeli mültecilerle mahalle halkı arasında yaşanan gerginliğe de dikkat çeken Milletvekili Gürsel Erol, şunları kaydetti: " Suriyeliler Ülkelerine geri dönmeli ve biran önce Ülkemizden gönderilmeli. Suriyeli Mültecilerin misafirlikleri bitmiştir ve Ülkelerine geri dönüş çalışmaları derhal başlatılmalıdır. Elazığ’daki Suriyelilerin problemlerini derhal Meclise taşıyacağım ve gündeme getireceğim."

"ELAZIĞ'DAN BİR DAHA MİLLETVEKİLİ OLMAYACAĞIM"

Milletvekili Erol, Elazığ'dan bir daha milletvekili olmayacağını belirterek, " Elazığ’dan bir daha Milletvekili olmayacağım dedim ve ben sözümü yemem. Genel merkez istese bile Elazığ’dan bir daha Milletvekili olmayacağım. Elazığ’da benden sonra gelecek doğru bir isim ile CHP yükselişi devam edecektir." ifadelerini kullandı.

Milletvekili Erol, 23 Haziran'da yapılacak İstanbul Büyükşehir belediye Başkanlığı seçimine ilişkin, "Ekrem İmamoğlu yüzde 4 fark ile İstanbul seçimini kazanır." dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mhmt
Mhmt - 4 gün Önce

İstanbulu BİN ALİ kazanacak elazığdan aday ollsanda bir daha milletin vekillik görevi sana verilmez bunu sende biliyorsun ve yaptığın şovlar herkes tarafından takdir topluyor merak etme.son olarak elazığda hangi konu olursa olsun sıkıntı lı bir durum olduğunda taraflı olarak ortalığı karıştırmaktasınız. Artık yakarsınız kınayı .Yalan siyasetinde üstünüze yok.Herşey daha güzel olaarak

SIRADAKİ HABER