Başkan Selmanoğlu'ndan esnaf ziyaretleri

Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu Cuma namazı öncesinde İzzetpaşa Camii altında yer alan kuyumcu esnafını ziyaret etti.

Başkan Selmanoğlu'ndan esnaf ziyaretleri
Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu Cuma namazı öncesinde İzzetpaşa Camii altında yer alan kuyumcu esnafını ziyaret etti.
 
Ziyarette Başkan Selmanoğlu’na Başkan Yardımcısı Cemil Çitçi ile Elazığ Kuyumcular Odası Başkanı Mehmet Yücel’de eşlik etti.

Burada yer alan esnafı tek tek dolaşan ve herhangi bir sıkıntısı olup olmadığını soran Başkan Selmanoğlu’na kuyumcu esnafının yanı sıra, alış veriş için burada yer alan vatandaşlarda büyük ilgi gösterdi. Bir süre vatandaşlar ve esnaflarla sohbet eden Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu zaman zaman bu tür esnaf ziyaretlerini gerçekleştirdiğini kaydederek, görev yaptıkları süre içerisinde daima vatandaşa yakın bir duruş sergilediklerini ifade etti.

Bu şehrin aziz insanlarıyla bazen bir düğün töreninde, bazen bir cenaze töreninde ve bazen de bir açılışta hep bir arada olduklarını kaydederek bu şehri onlarla birlikte yönettiklerini söyledi.

Başkan Selmanoğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Esnaflarımız gerek seçim zamanında ve gerekse görev yaptığımız süre içerisinde bizlere her zaman destek oldular ve olmaya da devam ediyorlar. Ziyaretlerimiz esnasında esnaflarımızın bizlere olan yakın ilgi ve alakası bizleri son derece mutlu ediyor. Esnaflarımızın her zaman başımızın üzerinde yeri var. Bugünde İzzetpaşa Camii alt kısmında yer alan kuyumcu esnafımızı ziyaret ettik. Bu ziyaretlerimizi belirli aralıklarla yapıyorduk ve yapmaya da devam edeceğiz.”
Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2012, 13:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER