Başkan Sönmez, doğalgaz aboneliğinde yaşanan sorunu çözdü

AK Parti Elazığ İl Başkanı Mahir Sönmez, şehrimizde son dönemde doğalgaz abonesi olmak isteyen vatandaşlarımızın abonelik işlemlerini...

Başkan Sönmez, doğalgaz aboneliğinde yaşanan sorunu çözdü
AK Parti Elazığ İl Başkanı Mahir Sönmez, Elazığ'da son dönemde doğalgaz abonesi olmak isteyen vatandaşların abonelik işlemlerini rahat ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmeleri amacıyla ikinci bir abone merkezinin hizmet vermeye başladığını açıkladı.

AK Parti Elazığ İl Başkanı Mahir Sönmez, doğalgaz abonesi olmak isteyen vatandaşların artış göstermesiyle birlikte bir yoğunluk yaşandığını kaydederek; “Halkımızın doğalgaz aboneliği başvuru sırasında sıkıntılar yaşadığını tespit etmemizin ardından Elazığ Doğalgaz Müdürü Zülküf Turhan’la yaptığımız görüşmeler sonrasında abonelik işlemlerinin daha rahat ve hızlı bir şekilde yapılabilmesi için ikinci bir hizmet bürosu açılmasına karar verildi. 16 Ocak 2012 Pazartesi gününden itibaren bu yeni hizmet bürosu vatandaşlarımızın ön abonelik başvurularını almaya başlamıştır.Namık Kemal İlköğretim Okulu yanında hizmete başlayan Doğalgaz Abone bürosu vatandaşlarımızın abonelik işlemlerini rahat ve hızlı bir şekilde yapabilmesine imkân verecek. Bu büronun açılmasında gösterdiği gayretlerden dolayı Elazığ Doğalgaz Müdürü Zülküf Turhan Bey’e teşekkür ediyorum. Halkımızın her türlü hizmeti en uygun koşullarda alması için elimizden gelen tüm gayretleri göstermeye devam edeceğiz.”dedi.

Başkan Sönmez, Mart ayının sonuna kadar mevcut tarifeden abonelik işlemlerinin yapılmaya devam edileceğini de hatırlatarak; “Daha öncede açıkladığımız gibi Elazığlı hemşehrilerimiz 29 Mart 2012 tarihine kadar mevcut tarifeden doğalgaz abonesi olabileceklerdir. Bu nedenle vatandaşlarımızın kendi mahallelerine veya sokaklarına doğalgaz hattı gelip gelmediğine bakmaksızın bu süre içerisinde aboneliklerini yaptırmalarında yarar vardır.”dedi.
Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2012, 23:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER