Çetin'den Başkan Selmanoğlu'na Ziyaret

Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Reşat Çetin, Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Çetin'den Başkan Selmanoğlu'na Ziyaret
Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Reşat Çetin, Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyarette Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Bozkurt, Belediye Başkan Yardımcısı Şükrü Köse ile TÜMSİAD Başkanı Süleyman Şeker’de bulundu.

Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, eğitim – öğretim faaliyetlerine her zaman destek verdiklerini ve bundan sonra da belediye olarak imkânları seferber edeceklerini ifade etti.

Milli Eğitim İl Müdürü Reşat Çetin nezaket ziyaretlerine başladıklarını ifade ederek açıklamasında şunları söyledi: “Elazığ insanının kadirşinas ve de eğitim düzeylerinin yüksek olduğunu biliyoruz. Elimizdeki kadroyla, sizin gibi güzel insanlarla ve Sayın Valimiz liderliğinde inşallah güzel hizmetler yapacağız. Eğitim kalitesinin hak ettiği yere gelmesi için çaba sarf edeceğiz, hedefimiz budur. İnşallah bu hedefimizi gerçekleştirmek için güç birliği, sinerji oluşturabilirsek başarılı olacağımıza inanıyorum.

Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti şöyle dile getirdi: “Milli Eğitim Müdürümüze yeni görevinde başarılar diliyorum. Elazığ Milli ve manevi duygularla yüklü gerçekten güzel bir şehir, eğitimi çok seven ve eğitimli insanların yaşadığı bir şehirdir. Bizler özellikle eğitim hizmetlerinin yanında olacağımızı bir daha ifade etmek istiyoruz. Hayat zaten bir eğitim sürecidir. Her türlü teklifinize açık olduğumuzu, özellikle Milli Eğitimle ilgili iş ve işlemlerde öncü olacağımızı hatırlatarak, tekrar başarılar diliyor, ziyaretinizden dolayı şükranlarımı sunuyorum.”
Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2012, 20:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER