Eğitim Bir Sen, Öğrencilere kitap hediye etti

Eğitim-Bir Sen Elazığ Şubesi, Fırat Üniversitesi Eğitim Fakültesinin Türkçe, Sosyal Bilgiler ve Sınıf Öğretmenliği Bölümü...

Eğitim Bir Sen, Öğrencilere  kitap hediye etti
Eğitim-Bir Sen Elazığ Şubesi, Fırat Üniversitesi Eğitim Fakültesinin Türkçe, Sosyal Bilgiler ve Sınıf Öğretmenliği Bölümü öğrencilerine “ Kelebeğin Rüyası” adlı kitabı hediye etti.

Eğitim-Bir-Sen Yönetim Kurulu ve Eğitim-Bir-Sen Fırat Üniversitesi Temsilciliğince organize edilen etkinlikte yaklaşık 300 öğrenci “Kelebeğin Rüyası” adlı yaşanmış öyküler kitabıyla tanışma fırsatı yakaladı.

Etkinlikte Şube Başkanı Yasin KARAKAYA, Şube Sekreteri İbrahim BAHŞİ, Şube Basın-Yayın Sekreteri Faruk YILDIZ, Şube Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri Yetgin ER ve Eğitim Fakültesi Temsilcisi hazır bulundu.

Eğitim Sen Şube Başkanı Yasin KARAKAYA, yaptığı konuşmada, yaşanmış öykü kitabının yardımcı ders kitabı niteliğinde olduğunu ve genç öğretmen adaylarına mesleğe başlarken ışık tutacağını belirterek kitabın içindeki her bir öykünün ayrı bir hazine olduğunu ifade etti.

KARAKAYA; “Kelebeğin Rüyası” kitabının Eğitim-Bir-Sen Genel Merkezinin her yıl düzenlemiş olduğu Öğretmenlik Hatıraları Yarışmasının ödüllü eserlerinden teşekkül etmiş güzel bir eser olduğunu söyleyerek genç öğretmen adaylarının başucu kitaplarından bir tanesi olacağını söyledi.

Kitapla tanışan genç öğretmen adayları da hem etkinlikten hem de Eğitim-Bir-Sen’i yakından tanıma fırsatı buldukları için mutlu olduklarını belirterek Eğitim-Bir-Sen Elazığ Şubesi Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ettiler.
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2012, 22:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER