Elazığ TSO, Ocak Ayı Meclis Toplantısı yapıldı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası 2012 yılı ilk meclis toplantısı Nuri Önal Başkanlığında yapıldı.

Elazığ TSO, Ocak Ayı Meclis Toplantısı yapıldı
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası 2012 yılı ilk meclis toplantısı Nuri Önal Başkanlığında yapıldı.
 
Toplantının açılış konuşmasını yapan Meclis Başkanı Nuri Önal, 2011 yılında Elazığ TSO’nun üyelere ve Elazığ’a önemli hizmetler yaptığını belirterek, “İlimizin kalkınma ve gelişmesi, üyelerimin beklenti ve sorunlarının çözümü için gösterilen tüm gayret ve iyi niyetli çalışmalardan dolayı başta Meclis Üyelerimiz olmak üzere Yönetim Kurulumuzu ve tüm Oda çalışanlarımızı yürekten kutluyorum.”dedi.
Meclis Başkanı Nuri Önal, 2012 yılında da Odanın aynı performansla Elazığ ve Üyelerimiz için yoğun gayret göstereceklerini belirterek, “Tüm meclis üyelerimizin katılımcı, temsil ettikleri sektörün sorun ve beklentilerini meclise taşıyan ve çözümü için takip eden bir anlayışla 2012 yılında da gayret göstermelerini arzu ediyoruz. Bir talep makamı olan Elazığ TSO kanun koyucu yada icra makamı elbette değildir. Ancak, başta üyelerimizin olmak üzere toplumun tüm kesimlerinin Odamıza ulaşan yazılı yada sözlü tüm talep ve beklentilerinin karşılanması hususunda bunda sonrada elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Bu noktada seçimle gelen Odamızdaki her bir sektör temsilcisinin aktif katılımını önemle rica ediyorum.”dedi.

Toplantıda Aralık ayı faaliyetleri hakkında Meclis Üyelerine bilgiler veren Başkan Ali Şekerdağ, yeni hizmet binası çalışmaları ile ilgili de bilgilendirmelerde bulundu.
Toplantı, gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından Meclis Üyelerinin görüş ve temennileri ile sona erdi.
Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2012, 21:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER