Elazığlılar İ30’la tanıştı…

‘ilham verici, kaliteli ve kendine güvenen bir marka’ olarak tanıtılan HYUNDAI İ30 Elazığlılar’la tanıştı.

Elazığlılar İ30’la tanıştı…
HYUNDAI ‘Drive Your Way’ sloganıyla başlayan ‘ilham verici, kaliteli ve kendine güvenen bir marka’ olarak tanıtılan İ30 Elazığlılar’la tanıştı.

HYUNDAI’nın yeni tasarımı İ30, Altıntaş Otomotiv tarafından çeşitli etkinliklerle Elazığ’da ki otomobil düşkünlerine tanıttırılıyor. Ödüllü test sürüşlerine katılım hayli fazla olurken, İ30’un alıcısı da artmaya başladı.

Almanya’da tasarlanan ve Kore’de üretilmekte olan İ30, üst düzey kalite ve şık bir tasarıma sahip bir otomobil özelliği taşıyor.

Bilardo şampiyonundan gösteri
İ30’un tanıtımını ve satışını yapan Altıntaş Otomotiv, Türkiye Şampiyonu Bilardocu Erdem Kılıçoğlu’nu ağırladı. Altıntaş Plaza’da gösteri yapan Bilardo Şampiyonu Kılıçoğlu, özürlü olmasına rağmen bilardoyu ustalıkla oynuyor. Türkiye çapında çeşitli dereceleri olan Kılıçoğlu, şu an Dünya Şampiyonası’na hazırlanıyor. Tek kollu bilardo şampiyonu Kılıçoğlu, “Ben dünya tek özürlü bilardo oynayan biriyim. Hedefim Dünya Şampiyonasına özürlü olarak katılıp şampiyon olmaktır. Bunun için çalışmalarımı yürütüyorum” dedi.
Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2007, 13:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER