ELFED, İçişleri ve Adalet Bakanlığı Personelleriyle Buluştu

ELFED üyeleri düzenledikleri kahvaltı programıyla İç İşleri ve Adalet Bakanlığında görev yapan üst düzey bürokrat ve personellerle bir araya geldi.

ELFED, İçişleri ve Adalet Bakanlığı Personelleriyle Buluştu

Elazığ Dernekler Federasyonu (ELFED)  düzenledikleri kahvaltı programlarına bir yenisini daha ekledi. Dernek yönetim kurulu  üyeleri İstanbul Akgün Otel’de düzenledikleri programla  İstanbul’da görev yapan İç İşleri ve Adalet Bakanlığı  üst düzey personelleriyle bir araya geldi. Programa  İçişleri eki bakanlarından  Mehmet AĞAR, İstanbul Ak Parti Milletvekili Mustafa ATAŞ, İstanbul Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Ahmet Cüneyt YILMAZ, Yargıtay üyelerinden Ömer Faruk AYDINER, Fatma AKYÜZ, Danıştaş Üyesi Selami DEMİRKOL, Sultanbeyli Kaymakamı Metin KUBİLAY, Gebze Kaymakamı Mustafa GÜLER, İstanbul’da görev yapan hakimler,savcılar ilçe emniyet müdür ve yardımcıları ,ELFED Yönetim Kurulu üyeleri ve Dernek Başkanları katıldı.

Düzenledikleri kahvaltı programı nedeniyle gazetemize açıklama yapan ELFED Başkanı Faik İÇMELİ “ Elazığ Dernekler Federasyonu olarak zaman zaman aynı meslek gruplarındaki hemşehrilerimizi bir araya getiriyor. Bu yıl doktorları ve sanatçıları ayrı ayrı organizasyonlarla bir araya getirmiştik.  Son olarak da İç İşleri ve Adalet Bakanlığında görev yapan üst düzey bürokrat, hakim, savcı ve emniyet müdürleriyle bir araya geldik. Bir kaynaşma ve tanışma oldu. İstanbul çok büyük bir şehir, devasa adalet sarayları yapıldı. Aynı adliyede olan hakim savcılar bile birbirini tanımadı. Yine yeni göreve başlayan hakim, savcılar vardı onları bir araya getirdik. Bu anlamda güzel bir etkinlik oldu” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER