Kent konseyi gençlik meclisi başkanlığına Erhan Bahçeci getirildi

Elazığ Belediyesine bağlı kent konseyi gençlik meclisi başkanlığına Erhan Bahçeci getirildi.

Kent konseyi gençlik meclisi başkanlığına Erhan Bahçeci getirildi
Elazığ Belediyesine bağlı kent konseyi gençlik meclisi başkanlığına Erhan Bahçeci getirildi.
 
Bahçeci, böylelikle kent konseyi gençlik meclisinin ilk başkanı olurken, yardımcılığına Ömer Cemil Küçüközer, sekreterliğe Yavuz Akın, yönetim kurulu üyeliklerine ise Ömer Faruk Başgün, Taha Gürateş, Emel Pirinçci, Batuhan Kemal Aydın, Yağmur Aydın ve Özge Yeliz Aköz getirildi.

Konsey çalışmalarına başlarken, ilk olarak sosyal faaliyetlere ağırlık verileceği öğrenildi.

Desteklerinden dolayı Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu’na teşekkür eden kent konseyi gençlik meclisi başkanı Erhan Bahçeci, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:“Sosyal, sportif ve kültürel etkinliklerin yapılacağı bir ortam oluşturmak adına bazı çalışmalar yürüteceğiz. Yine AB projelerinden gençliğin de faydalanması için bir dizi girişimlerimiz olacak. Amacımız Elazığ gençliğine ve kentimize faydalı işler yapmaktır. Bizler her zaman destek olan Belediye Başkanımız Süleyman Selmanoğlu’na teşekkür ediyorum”

Yeni görevinde kent konseyi gençlik meclisi başkanı Erhan Bahçeci’ye teşekkür eden Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu ise Bahçeci başkanlığındaki kent konseyi gençlik meclisinin güzel işlere öncülük edeceğini belirterek, belediye olarak kendilerine her zaman destek vereceklerini kaydetti.
Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2012, 15:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER