Küçükyurt Darıca'ya atandı

Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müdürü Mustafa Küçükyurt Kocaeli Darıca Farabi Devlet hastanesine atandı.

Küçükyurt Darıca'ya atandı
Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müdürü Mustafa Küçükyurt Kocaeli Darıca Farabi Devlet hastanesine atandı.Alınan bilgiye göre bazı nedenlerden dolayı Darıca Farabi Hastanesi`nde görev değişikliği meydana geldi.
 
Hastane müdürü Cebrail Kuru, görevden alınırken, yerine Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müdürü Mustafa Küçükyurt atandı.
Elazığ`dan Darıca Farabi Hastanesi`ne asaleten tayin olan Mustafa Küçükyurt`un önümüzdeki günlerde görevine başlaması beklenirken, vekalaten yürüttüğü hastane müdürlüğü görevinden alınan Cebrail Kuru`nun da asli görevi olan sağlık memurluğuna döndürüldüğü öğrenildi.

2004 Yılından bu yana yürüttüğü görevine Darıca ‘da devam edecek olan Küçükyurt önümüzdeki günlerde yeni görevine başlayacağı bildirildi.Süt Endüstri Kurumu,Elazığ Belediyesi,Vakıflar Genel Müdürlüğü ve son olarak Elazığ Eğitim Araştırma Hastanesinde İdareci olarak uzun yıllar hizmet veren Küçükyurt ‘un ataması hastane personeli tarafından üzüntüyle karşılandı.

MUSTAFA KÜÇÜKYURT KİMDİR?
1958 yılında Elazığ Merkez Harput / Obuz köyünde doğdu.İlk, orta ve lise öğrenimimi Elazığ’da tamamladıktan sonra yüksek öğrenimini bitirdi.

Memuriyetine Tarım Bakanlığı Süt Endüstri Kurumu Elazığ Süt Mamulleri İşletme Müdürlüğü’nde göreve başladı.Aynı Kurumda 1982 yılında personel Şefliğine vekaleten, 1985 yılında ise Personel ve İdari İşler Şefliğine asaleten atandı.

1986 yılından kurumdan ayrılış tarihi olan 1994 yılına kadar Personel ve İdari İşler Şefliği görevi ile birlikte toplam 3 yılı aşkın bir sürede birinci derece imza yetkisi ile İşletme Müdürlüğüne vekalet etti.

1994 yılında naklen Elazığ Belediye Başkanlığı Personel Müdürlüğüne atandı.1997 yılına kadar Personel Müdürlüğü ile Yazı İşleri Müdürlüğünü birlikte yürüttü.

1997 yılında naklen Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğüne bağlı İstanbul Vakıf Memba Suları İşletme Müdürlüğüne İşletme Müdürü olarak atandı.Aynı kurumda ;Elazığ Vakıflar İl Şube Müdürlüğünün hizmete açılmasıyla İl Şube Müdürü olarak atandı.

2003 yılında Aydın Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğüne İşletme Müdürü olarak atandı.

2004 yılı itibariyle Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesine Hastane Müdürü olarak naklen ataması yapıldı.2004 Yılından bu yana Hastane Müdürü olarak görev yapmakta.Küçükyurt Evli, 3 çocuk babası.
Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2012, 15:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER