MevlütGakgo yeni tiyatro eseriyle, siz sanatseverlerin karşısına çıkıyor

Uzun bir aradan sonra yeni bir tiyatro eseriyle karşımıza çıkan Elazığlı Genç tiyatro sanatçımız Levent Genç, şunları söyledi;

MevlütGakgo yeni tiyatro eseriyle, siz sanatseverlerin karşısına çıkıyor

Uzun zamandır Elazığ da sahne almadım, İl dışına turnelere gidip geliyordum. Elazığ’da yeni iş yerimin açılışından dolayı birazda ara vermiştim sanata, Elazığ’dan ve il dışından gelen yoğun ilgi ve destekten dolayı yeni bir komedi tiyatro oyunu hazırladık. Ben bu oyunu aylar öncesinden hazırlamıştım,yıllar önce yerel bir kanal da korsan koygusuz tiplemesi yoğun ilgi görmüştü, her fırsatta sanatseverler korsan ile ilgili bir şey yok mu? Diye sorarlardı. Ben nasip der ertelerdim. Güçlü bir oyuncu kadrosuyla artık tamam dedik tiyatro oyunumuzu hazırladık. Vatandaşlarımıza moral olmak adına, her sıkıntının üstesinden geleceğimize inanmak adına, hazırladığımız, yazıp ve yönettiğim komedi 2 perde “Korsan Kaygusuz Askerde” isimli tiyatro oyunumuzu siz sanatseverlerin beğenisine sunuyoruz. 

Biz provalarda çok eğlendik, sizlerde izlerken mutlu bir şekilde evlerinize döneceğinize inanıyorum. Elazığ ağzını yaşamak ve yaşatmak adına çıktığımız bu yolda bizleri yalnız bırakmayan değerliValimiz; Çetin Oktay Kaldırım bey ve İl Kültür Turizm Müdürü Ahmet Demirdağ bey başta olmak üzere; beni her eserimde destekleyen yanımda olan Elazığlı ve fahri Elazığlı olan seyircilerime sonsuz teşekkür ederim. 

Komedi 2 perde “Korsan Kaygusuz Askerde” isimli tiyatro oyunumuz Nurettin ArdıçoğluKültür Merkezinde, 24-25Mart2019 Tarihlerinde, Akşam saat: 20.20’de sahnelenecek. Oyun biletlerini: Yeni Mahalle Çuhadar Sokak 10/B MevlütGakgo Efendi Adresinden ve Tlf: 05055452591 den temin edebilirsiniz. Şimdiden herkese teşekkür eder saygılarımı sunarım. 

Gülmek için nedeniniz var çünkü MevlütGakgo ve Ekibi (MGE) sahnede.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2019, 13:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER