Millet Bahçesi ikinci 100 günlük eylem planına alındı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdür Yardımcısı Talha Türkoğlu Elazığ Millet Bahçesi’nin ikinci 100 Günlük Eylem Planı programına alındığını ve diğer projelerin de belirlenmesiyle yakın zamanda kamuoyuna resmi açıklama yapılacağını söyledi.

Millet Bahçesi ikinci 100 günlük eylem planına alındı

Elazığlı genç bürokratlardan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdür Yardımcısı Talha Türkoğlu, Eski Emniyet Müdürlüğü hizmet binası yerine yapılacak olan Elazığ Millet Bahçesi konusunda daha hızlı ve etkin hareket edilmesi adına, Elazığ Milletvekillerinin de desteğiyle girişimlerde bulunduklarını söyledi.
Talha Türkoğlu Elazığ Millet Bahçesinin ikinci 100 Günlük Eylem Planı programına alındığını ve diğer projelerin de belirlenmesiyle yakın zamanda kamuoyuna resmi açıklama yapılacağını söyledi.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde şehirlerimizde yapılmaya başlanan Millet Bahçelerinin her birinin ayrı bir güzellikte olduğunu belirten Talha Türkoğlu, “26000 metrekareye kurulacak olan Elazığ Millet Bahçesi projesi konusunda Bakanlığımız son derece hassas davranıyor. Bunlardan bir bölümü ilk 100 günlük eylem planı çerçevesinde tamamlanarak Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle geçtiğimiz hafta açıldı ve halkımızın hizmetine sunuldu. İlimiz milletvekillerinin de sıkı bir takipçisi olduğu bu konuda Elazığ Millet Bahçesi Projesinin ikinci 100 günlük eylem planına dahil edilmesi adına çeşitli görüşmeler gerçekleştirildi ve inanıyorum ki yakın bir zamanda bu eylem planı çalışmaları halkımızla paylaşılacak. Bundan sonraki süreçte de ihalesini gerçekleştireceğiz ve yapımına başlayacağız.” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2018, 15:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER