Milletvekili Septioğlu'dan STK Platformuna Ziyaret

Elazığ'daki Sivil Toplum Kuruluşları’nın bir araya gelerek oluşturdukları STK Platformu’nun dünkü konuğu Elazığ Milletvekili Faruk Septioğlu oldu.

Milletvekili Septioğlu'dan STK Platformuna Ziyaret
Elazığ'daki Sivil Toplum Kuruluşları’nın bir araya gelerek oluşturdukları STK Platformu’nun dünkü konuğu Elazığ Milletvekili Faruk Septioğlu oldu.

MÜSİAD Elazığ Şubesinde gerçekleşen ziyarette platforma üye STK Başkanlarıyla görüş alışverişinde bulunan Milletvekili Septioğlu, STK platformunun her ay bir araya gelerek şehrin sorunlarını ele aldıklarını ve yaptıkları çalışmalarla ilimizin kalkınmasını katkı sağladıklarını ifade etti.

Elazığ STK Platformu sözcüsü Resul Şahin, her ay mutat bir şekilde düzenlenen toplantılarla şehrin sorunlarının masaya yatırıldığını ve 73 STK temsilcisinin görüşlerinin alındığını ifade etti.

STK Sözcüsü Şahin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti şöyle dile getirdi: “STK Platformu Mavi Marmara gemisine düzenlenen baskını telkin etmek üzere şehrimizde bulunan STK’ların bir araya gelmesiyle oluştu. Resmi olarak 2011 yılının Aralık ayında sözcülüğümüz oluştu. Bu tarihten itibaren platform temsilcileriyle bir araya geliyoruz ve ilimizin problemlerini konuşuyoruz. Son olarak YİMPAŞ binasının SGK’ya devredilmesi hakkında görüşlerimizi bildirmiştik sağ olsun Sayın Milletvekillerimiz bu konuda gerekli çalışmayı yaptılar ve YİMPAŞ binası SGK’ya devredildi. Tüm vekillerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Ak Parti Elazığ Milletvekili Faruk Septioğlu ise şehirde artık güzel şeylerin yaşandığına dikkat çekerek açıklamasında şunları belirtti:
“YİMPAŞ’a ait binanın SGK’ya devredilmesiyle alakalı girişimlerimiz lehimize sonuçlandı ve şehrin doğu girişinde yer alan bu bina yakın zamanda tamamlanarak SGK binası olarak hizmete girecek. Sizlerin bir arada olarak şehrin sorunlarına ışık tutmanız bizleri sevindirmiştir. Elazığımıza faydalı hizmetler yapma noktasında bizler elimizden geleni yapacağız. Bu şehre kalıcı hizmetler sunmak bizlerin asli görevidir. Her zaman için yanınızda olacağımızı bir kez daha belirtiyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.”
Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2012, 19:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER