Müsiad Genel Başkanı Vardan'dan Başkan Selmanoğlu'na Ziyaret

Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği ( MÜSİAD ) Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan, Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu’na...

Müsiad Genel Başkanı Vardan'dan Başkan Selmanoğlu'na Ziyaret
Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği ( MÜSİAD ) Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan, Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu’na bir nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Vardan’a MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Nedim Durgungül ve eski başkanlardan Metin Bulut ile İbrahim Gök eşlik etti.

MÜSİAD Elazığ Şubesi’nin 16. Genel Kurulu için Elazığ’a gelen Genel Başkan Ömer Cihad Vardan, kongre öncesinde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Vardan, bu kapsamda Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu’na da bir nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Selmanoğlu’nun makamında gerçekleşen ziyarette, bir süre Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan ve beraberindeki heyet ile sohbet eden Başkan Selmanoğlu, Vardan’ın ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade etti.

MÜSİAD’ın ülkemizin önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunu belirten Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, MÜSİAD Elazığ şubesinin de önemli çalışmalara imza attığını kaydederek gerçekleştirilecek olan 16. genel kurulun hayırlı olması temennisinde bulundu.
Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2012, 12:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER