Okullarda ankesörlü telefonlar ücretsiz

Türk Telekom, sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde okullarda kurulu bulunan ankesörlü telefonlarda yeni bir uygulamaya geçiyor.

Okullarda ankesörlü telefonlar ücretsiz
Türk Telekom, sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde okullarda kurulu bulunan ankesörlü telefonlarda yeni bir uygulamaya geçiyor.

İlköğretim okulları, lise ve dershaneler dahilindeki ankesörlü telefonlarda 1 dakika süre ile şehir içi yönüne ücretsiz telefon görüşmesi kampanyası yaklaşık 7000 ankesörlü telefonda uygulanacak.

Türk Telekom Elazığ İl Müdürü Ahmet Gül, Kampanyanın ilköğretim okulları, lise ve dershaneler dahilindeki ankesörlü telefonlarda 1 dakika süre ile şehir içi yönüne ücretsiz telefon görüşmesini kapsadığını bildirdi.

Gül yaptığı açıklamada, kampanya ile cep telefonu kullanımını yasak olan eğitim kurumlarında öğrencilerin aileleriyle ücretsiz olarak görüşebilmelerine olanak sağladığını belirterek “Bu kampanya, şirketimizin eğitime verdiği desteği bir kez daha ortaya koymaktadır. Şehir içi yönüne 1 dakika süreli ücretsiz telefon görüşmeleri kartsız olarak gerçekleştirilebilecektir. Smart kart ve kredi kartı kullanılarak yapılacak şehir içi aramaların ise ilk 1 dakikası ücretsiz olacaktır. Üretsiz şehir içi görüşmeleri için günlük zaman sınırlaması bulunmamaktadır. Kampanyamız 30 Haziran 2009 tarihine kadar geçerli olacaktır.
Ücretsiz görüşmeler sadece Slemens ankesörlü telefonlardan yapılabilmektedir. Bu nedenle okullardaki Alcatel ve Karel ankesörlerin mümkün olduğunca kısa süre içinde Siemens ankesörlerle il içinde yer değişikliği yapılacaktır.
Okullara asılmak üzere afiş ve sticker hazırlanmaktadır.” dedi.
Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2009, 14:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER