Önder kaldı Elazığspor döndü

Sakatlanan ve ambulansla hastaneye kaldırılan futbolcumuz hayâti tehlikeyi atlattı

Önder kaldı Elazığspor döndü
 Denizlispor-Elazığspor Maçı’nda sakatlanan ve ambulansla hastaneye kaldırılan Önder ÇENGEL’in hayâti tehlikeyi atlattığı bildirilirken, Elazığspor Kafilesi dün akşam saatlerinde Elazığ’a döndü…
Hayati tehlikeyi atlattı…
Denizlispor Maçı’nın 55. Dakika’sında sakatlanan ve ambulansla hastaneye kaldırılan Elazığsporlu Futbolcu Önder ÇENGEL’in, 2 kaburga kemiğinin kırılması sonucu geçirdiği iç kanama nedeniyle karşı karşıya kaldığı hayâti tehlikeyi atlattığı bildirildi.

Denizlisporlu Yasin ÇAKMAK’la girdiği ikili mücadele sonrası yerde kalan ve oyuna devam edemeyerek yerini Göksu’ya bırakan futbolcu Önder, durumunun ciddi olduğunun görülmesi üzerine Pamukkale Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılmış ve tedavi altına alınmıştı. Maçın ardından Elazığspor Başkanı Selçuk ÖZTÜRK, Yöneticiler, Teknik Heyet ve Futbolcu arkadaşlarının yalnız bırakmadıkları Önder ÇENGEL’in durumunu öğrenen Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin BAĞCI da hastaneye giderek, Önder’in son durumu hakkında bilgi aldı…

Ailesi geldi, TENEKECİ kaldı…
Bugün hayâti tehlikeyi atlattığı bildirilen ancak birkaç gün daha Pamukkale Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde müşahede altında tutulacağı öğrenilen Önder ÇENGEL’in anne ve babası da Denizli’ye geldiler.

Elazığspor’dan Masör Mehmet TENEKECİ’nin hastanede eşlik ettiği Önder’i ziyaret ettikten sonra geceyi Pamukkale’de geçiren ve sabah karayoluyla İzmir’e geçen Elazığspor Kafilesi, Ankara bağlantılı akşam saatlerinde Elazığ’a döndü.
Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2012, 13:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER