Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Arslan seçim çalışmalarına devam ediyor

Kentteki ziyaretlerini sürdüren Başkan adayı Arslan programı çerçevesinde İstasyon Caddesi’de esnafları ziyaret etti.

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı  Arslan seçim çalışmalarına devam ediyor

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Yüksek Harita Mühendisi Haluk Arslan, seçim çalışmalarına devam ediyor. Kentteki ziyaretlerini sürdüren Başkan adayı Arslan programı çerçevesinde İstasyon Caddesi’de esnafları ziyaret etti.

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimler kapsamında kentteki çalışmalarına sürdürüyor. Programı çerçevesinde başkan adayı Arslan sabah saatlerinde İstasyon Caddesi’nde esnafları ziyaret etti. Esnaf ziyaretinin ardından Arslan Yol-İş Sendikası, Tüm İşçi Emeklileri Derneği ve Şuurlu Öğretmenler Derneği’ni ziyaret etti.

YERLİ ESNAFIMIZIN YÜZÜ GÜLSÜN DİYE

Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan seçim çalışmaları programı kapsamında İstasyon Caddesi’nde bulunan esnafla bir araya geldi. Başkan Arslan esnaf ile ülkemizin içerisinde bulunduğu ekonomik zorlukları istişare etti. Şehrimizde yerli esnafın ticaretini canlandırmak adına seçim sonrası atacakları adımları açıklayan Arslan bugün burada esnafımız bizi güler yüzüyle karşıladı bizde iş başına geldiğimizde esnafımızın yüzünü güldürecek ticaretini kolaylaştıracak adımlar atacağız. Şehrimizin ekonomik durumunu en üst seviyelere taşıyacak projeler ile mutlu bir kent ortamı oluşturacağız dedi.

ERBAKAN’I ANMA PROGRAMINA KATILDI

Başkan Arslan Şuurlu Öğretmenler Derneği tarafından düzenlenen Merhum Başbakan ve Milli Görüş Lideri Necmettin Erbakan’ı anma programına katıldı. Başkan Arslan burada yaptığı konuşmada Hocamızın verdiği mücadele bu ülke için bu toplum için Yaşanabilir bir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni bir Dünyanın kurulması ideali çerçevesinde bizlerde çaba sarf edeceğiz. Önce kendi mekanlarımızı yaşanabilir kılacağız. Bugün bir belediye seçimiyle karşı karşıyayız yapacağımız şey Hocamıza söz verdiğimiz gibi Yaşanabilir bir şehri inşa etmek. Sıkıntı ve sorunları çözmek güzellikleri çoğaltmak için çaba ve gayret sarf edeceğiz ki bu noktada kararlılığımız var projelerimiz var ufkumuz var. Bu anlamda onun gösterdiği hedef doğrultusunda verdiğimiz söz için mücadele edeceğiz dedi.

Başkan Arslan bugün bu şehirde bizim yapmamız gereken işler bellidir. İşimizi doğru ve dürüst şekilde yapacağız, yolsuzluklar, usulsüzlükleri ortadan kaldıracağız. Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER