Sağlıksen'den Vali Erol'a Ziyaret

Sağlıksen Genel Başkanı Metin Memiş, Sağlıksen Genel Teşkilatlanma Sekreteri Murat Özdemir ve Sağlıksen Şube Başkanı Mehmet Karataş...

Sağlıksen'den Vali Erol'a Ziyaret

Sağlıksen Genel Başkanı Metin Memiş, Sağlıksen Genel Teşkilatlanma Sekreteri Murat Özdemir ve Sağlıksen Şube Başkanı Mehmet Karataş ve yönetim kurulu üyeleri bu sabah Elazığ Valisi Muammer Erol’a bir nezaket ziyaretinde bulundular.


Ziyarette bir değerlendirme yapan Sağlıksen Genel Başkanı Metin Memiş, il divan toplantısına katılmak ve şube faaliyetlerini görmek amacıyla Elazığ’a geldiklerini, bu kapsamda da Vali Erol’a bir nezaket ziyaretinde bulunduklarını ifade etti. Memiş, sendika olarak ülke meselelerine duyarlı davrandıklarını, özellikle toplumun tamamını ilgilendiren bir konu olması nedeniyle hazırladıkları anayasa taslağını meclis başkanlığına sunduklarını söyledi.


Elazığ Valisi Muammer Erol’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve sivil toplum örgütlerinin, sendikaların yeni anayasa sürecine katkısının demokratikleşme ve gelişme adına son derece önemli çabalar olduğunu ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2012, 14:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER