Sarıgül Şehit Sekin’in Kabrini Ziyaret Etti

Haber: Faik Akgün - Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül   Elazığ il başkanlığı binasının açılışının ardından Şehit Polis Fethi Sekin’in kabrini ziyaret etti. 

Sarıgül Şehit Sekin’in Kabrini Ziyaret Etti

Şehit Polis Fethi Sekin’in kabrini ziyaret eden TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül Şehit Sekin’in yiğit bir polis memuru olduğunu ifade ederek Sekin’in  vatanını ve vatanının evlatlarının canını korumak için  bir an bile düşünmeden kendisini feda ettiğini ve şehitlik mertebesine ulaştığını kaydetti. 
“Elazığ’a Ne Zaman Gelsek Böylesine Yiğit Bir Polis Memurunun Kabrini Ziyaret Edeceğiz” 
Şehit Polis Fethi Sekin’in kabri başında dua eden TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, “Şehidimiz Fethi Sekin andının gereğini yaptı.  Vatanını ve bu vatanın evlatlarını korumak için kendi hayatını düşünmedi ve şehitlik mertebesine ulaştı. Mekanı cennet olsun. Ne zaman Elazığ’a gelsek böylesine yiğit bir polis memurunun kabrini ziyaret edeceğiz.” dedi.

Yorumlar (1)
Ali Haydar 4 hafta önce
Bırakın şehitler üzerinden siyaset yapmayı, Elazığ'da ikiyüzün üstünde Şehit var,diğerlerinin bir tanesini adını bilen yok,F.Sekini rahat bırakın,moda haline getirdiniz ,bu riyarkarlik ne kadar sürecek,yeter be.F.Sekini şehit eden pkk cani köpeklerinin partisi ile kolkola siyaset yapan güruh bile ,üzerinden siyaset yapıyor ki,dayanılır gibi değil.
22°
az bulutlu
Namaz Vakti 22 Nisan 2021
İmsak 04:01
Güneş 05:30
Öğle 12:27
İkindi 16:11
Akşam 19:13
Yatsı 20:37
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Yeni Sayımız
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@