Şekerdağ;"Üzerimize Düşenin Fazlasını Yapacağız"

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Millet ittifakı Elazığ Belediye Başkan adayı Ali Şekerdağ, Şehr’ül emin makamı ile buluştukları zaman yaptıkları hizmetlerin devamını herkesin göreceğini ve üzerilerine düşenin fazlasını yapacaklarını söyledi.

Şekerdağ;"Üzerimize Düşenin Fazlasını Yapacağız"

İYİ Parti ve CHP’nin Millet İttifakı adayı olarak Elazığ Belediye Başkan Adayı gösterilen Ali Şekerdağ, seçim çalışmalarını yoğun bir tempoda  sürdürdü. Başkan Adayı Şekerdağ, ziyaretleri kapsamında Oto Galericiler Sitesine gitti. Burada esnafları tek tek gezip, sorunlarını dinleyen Şekerdağ, yapacağı projeleri de anlattı. Elazığ Garı’nada giden Şekerdağ, ardından  Sanayi Sitesi’ne geçti. Burada esnaf ve vatandaşlarla görüşen Şekerdağ,  çalışmalarını aktararak  destek istedi.

"Hizmetlerimizin devamını görecekler"

Çalışmalarının aralıksız sürdüğünü anımsatan Başkan Adayı Şekerdağ;"  Bugün yine sanayi sitesindeki esnaf kardeşlerimizle birlikteyiz. Onların sorunları ile ilgili istişarelerde bulunduk. Onlar beni iyi bilir ve tanırlar. Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı döneminde, sanayiye yaptığımız ciddi katkıları biliyorlar. Şehr’ül emin makamı ile buluştuğumuz zaman yaptığımızı hizmetlerin devamı da inşallah göreceklerdir. Kendilerinin bu sorunlarını asgariye indirmek adına  üzerimize düşenin fazlasını yapacağız. Bu sıcak karşılamalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Sanayi esnafı ise iş yerlerini ziyaret ederek  dertlerini sorunlarını dinleyen Şekerdağ'a teşekkür ederek başarı diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER