ŞERİFOĞULLARI: “Oynanan Oyunları Bir Kez Daha Bozacağız”

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, 31 Mart seçimlerinin beka seçimi olduğuna dikkat çekerek: “AK Parti’nin ve Cumhurbaşkanımızın ayağının kaymasını isteyen bir güruh var. Allah’ın izni ile sizlerin milletin adamının yanında durmasıyla bunların oyunlarını bir kez daha bozacağız.” dedi.

ŞERİFOĞULLARI: “Oynanan Oyunları Bir Kez Daha Bozacağız”

AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları seçim çalışmaları kapsamında Abdullahpaşa Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Mahalle sakinlerinin büyük sevgisi ile karşılanan Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, burada yaptığı konuşmada 31 Mart seçimlerinin önemine vurgu yaparak vatandaşlardan destek istedi.

31 Mart seçimlerinin önemine işaret eden Şerifoğulları, “31 Mart yerel seçimleri Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli seçimlerinden bir tanesi. Her zaman Sayın Cumhurbaşkanımız dile getiriyor; Beka meselesi olan bir seçim. Hem AK Parti’nin hem Cumhurbaşkanımızın ayağının kaymasını isteyen güruh var. Ama Allah’ın izni ile yine sizlerin ferasetiyle, sizlerin dik duruşuyla ve sizlerin milletin adamının yanında durmasıyla bunların oyunlarını bir kez daha bozacağız. Bu seçimin önemini kesinlikle unutmayacağız.” dedi. 

“PROJELERİMİZ İSTİHDAMA VE EKONOMİYE KATKI SUNACAK”

Mahalle sakinlerine projelerini anlatan AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, şöyle konuştu; “Bizler yerel anlamda Elazığ’a en güzel hizmetleri yapabilme adına huzurlarınızdayız. Belediyecilik millete hizmetin ilk kapısı. Belediyecilik hizmet işi, gönül işi, sevda işi. Biz de sizlerin derdi ile dertlenmek, sizlerin sıkıntılarıyla hemhal olmak, iyi günde kötü günde sizlerle beraber olabilme adına bu göreve talip olduk. Sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Sizlerle birlikte hareket edersek, omuz omuza verirsek işimizin çok daha kolay olabileceğini biliyoruz. Memleketin sorunlarını, sıkıntılarını biliyoruz. Sıkıntıları, sorunları çözebilme adına projeler hazırladık. Kadınlarımız, çocuklarımız, gençlerimiz, engellilerimiz, yaşlılarımız için projeler hazırladık. İstihdam anlamında ilimizin kalkınabilmesi adına projeler hazırladık. Bu şehrin her mahallesine eşit hizmet getirebilme adına sizlerin karşınızdayız. Biz her mahallemize eşit hizmet götürmeye gayret edeceğiz. Bunu yaparken adil olacağız.”

“ELAZIĞ’IN GÖNLÜNE GİRECEĞİZ”

Hizmet belediyeciliğini gönül belediyeciliği ile taçlandıracaklarını belirten Şerifoğulları, “Sizlerin dertleri ile dertlenemezsek sizlerin sıkıntılarını gideremezsek sizlerin iyi gününüzde, kötü gününüzde sizlerle birlikte olamazsak yapacağımız hizmetlerin bir anlam ifade etmeyeceğini biliyoruz. Hem güzel hizmetler yapacağız hem de sizlerle birlikte yol yürüyeceğiz.” dedi.

“İLK İCRAATIMIZ ALTYAPIYI YENİLEMEK OLACAK”

Elazığ Belediye Başkanı seçilmesi takdirde ilk icraatlarının şehrin altyapısını yenilemek olacağını belirten Başkan adayı Şahin Şerifoğulları, “Şehrimizin yağmurlama, içme suyu hattı, kanalizasyon ve arıtma tesisi oluşturulması adına projelerimizi hazırladık. Elazığ’ın en büyük problemlerinden bir tanesinin altyapı olduğunu biliyoruz. Altyapının üzerine cesaretle gitmemiz gerektiğini biliyoruz. Biz göreve gelir gelmez işimize altyapıdan başlayacağız. Altyapıyı düzelttikten sonra üst yapıyı güzelleştirme adına daha güzel yeşil alanlar, daha güzel kent meydanları yapabilme adına çalışmalarımızı yapacağız. Bizlerin görev süresi tamamlandığında bu ilin ulaşıl problemi halledilmiş olacak, altyapı sorunu çözülmüş olacak. Bu şehirde çok fazla kent meydanları olacak. Şu şehirde çok fazla yeşil alanlar olacak.” diye konuştu.

“HER PROJEMİZİSTİHDAM SAĞLAYACAK”

Elazığ için hazırladıkları projelerin aynı zamanda istihdama büyük katkı sağlayacağını belirten Şerifoğulları; “Bizim projelerimizin tamamında istihdam var. İstihdamla ilgili Elazığ’ın yatırım şehri olabilmesi için fuar alanı, mobilya kenti, toptan gıdacılar sitesi, sağlık köyü gibi projelerimiz gibi birçok proje var. Bu projelerimiz hem istihdam yaratacak hem ilimizin ekonomisine katkı sağlayacak.” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cengiz
Cengiz - 3 ay Önce

Oyun diye diye milleti kamdırın.baktınız seçim elden gidecek. Hemen vatan millet Sakarya

SIRADAKİ HABER